Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

Školiaci systém RH
Ponuka práce

Školiaci systém Reality holding

Sieť Reality holding má profesionálny systém školení, ktoré postupne vedú k profesionalizovanému realitnému maklérovi, ktorý vie pružne a citlivo reagovať na potreby trhu a klientov Reality holdingu.

Vzdelávací a školiaci program má celkovo 6 úrovní a začína už úvodným dvojcyklovým školením nových maklérov a pokračuje postupne od sólovej práce makléra až k tímovej práci na pobočkách.

Okrem firemných školení sú hlavne vedúci a manageri organizovaní minimálne 1x mesačne na spoločné porady a testovania, ktoré majú tiež vzdelávací charakter a posúvajú tímy postupne k lepším výkonom a kvalitnejšej obsluhe klienta.

Vrcholom vzdelávania sú celofiremné semináre, kde sa stretávajú tí najlepší a kde sa zavádzajú celofiremné novinky. Semináre sa organizujú 3x do roka a majú aj motivačný charakter pre rozvoj a ďalšie napredovanie jednotlivcov.

Sieť Reality holding má 3 vlastných interných školiteľov pre jednotlivé vzdelávcie úrovne, na špecializované odborné školenia si prizýva sieť externých školiteľov pre oblať timemanagmentu, psychológie predaja atď.

Investujeme do školení a vzdelávacieho procesu, lebo je to investícia, ktorá sa skutočne oplatí a je obojstranným prínosom pre makléra aj firemnú sieť.

Kontaktný formulár Mám záujem o školenie Reality holding

  • Pre odoslanie formuláru musíte vyplniť všetky polia.
  • Odoslaním formuláru dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktný formulár