Rozhovory s našimi maklérmi

Majerčík Lukáš

senior maklér, od roku 2015

 

Čo ťa viedlo k práci realitného makléra ?

 

Vždy ma fascinovala profesia realitného makléra. A jedného dňa som si povedal idem do toho.

 

Čo ťa pri tejto práci motivuje ?

 

V mojej profesií ma motivuje veľa vecí, dokážem sa motivovať aj sám, všetko je v hlave, je to o tom že to CHCEM! Prípadne keď to nejde, nájdem motiváciu u kolegov, alebo nadriadených. Každý úspešný predaj je motivácia, taktiež vzdelanie v problematike, chuť stať sa odborníkom, pracovať na sebe. Toto sú všetko veci, kde hľadám motiváciu, snažiť sa byť v tom čo robím najlepší, samozrejme, nie vždy to ide. Každý jednotlivec musí nájsť tú motiváciu sám u seba, musí vedieť čo ho dokáže nabudiť a či je pre úspech ochotný aj niečo spraviť. Spoločná  motivácia pre každého sú samozrejme peniaze, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi návyková vec a každý ich potrebuje. Na druhej strane, peniaze znamenajú slobodu a to je to o čo v živote ide.

 

Prečo si si vybral práve RH+?

 

Keď som začínal s realitami, vyberal som si RK podľa zázemia firmy, koľko rokov je na trhu a pod., vždy je lepšie pracovať v rokmi overenej firme, ktorá spravila už „X – Y“ obchodov ako začínať niekde, kde firma nemá žiadne „meno“ alebo sa len rozbieha. Ide o dôveru klientov s ktorými budete komunikovať.

 

Čo by si odporučil ľuďom ktorý stále váhajú, či prísť na pohovor k nám?

 

Ľudia ktorí váhajú ísť na pohovor na realitného makléra si musia uvedomiť, či to je naozaj práca ktorú chcú v skutočnosti vykonávať, lebo toto nie je klasická práca kde budete 8 hodín a koniec, realitný maklér pracuje 24 hodín denne (vlastný príklad). Nie je to len o predávaní nehnuteľnosti, Vy budete ľuďom hľadať bývanie, domov kde strávia možno celý život.

Publikované dňa 22.03.2017

Prebieha načítavanie