Rozhovory s našimi maklérmi

Emil Mendel
Junior Maklér od roku 2016.

 

 

 

Čo Vás viedlo k práci realitného makléra ?

 

Po nástupe na dôchodok, som prácu realitného makléra zobral ako osobnú výzvu otestovať svoje skúsenosti v oblasti práce s ľuďmi. Vo svojom pracovnom živote som prešiel rôznymi vedúcimi pozíciami.  Táto práca veru nie je jednoduchá a činnosť je dosť odlišná od oblastí, v ktorých som vo svojom pracovnom živote pôsobil, ale ako vravím beriem to ako výzvu.

Čo Vás pri tejto práci motivuje ?

 

Motivuje ma najmä možnosť rozširovať svoje vedomosti aj z oblasti obchodu a služieb s nehnuteľnosťami. Samozrejme, značnou motiváciou  je aj finančné ohodnotenie tejto práce. V našej firme pôsobí aj akási zdravá súťaživosť, nakoľko vedenie firmy nám ponúka rôzne odmeny za našu prácu.  Aj vďaka tomu ma táto práca baví ešte viac.   

 

Prečo ste si vybral práve RH+?


Videl som inzerát p. Ing. Debnára a tak som naň zareagoval.  Veľmi ma oslovila charizma p. Ing. Debnára a taktiež jeho ochota pomôcť na základe svojich bohatých skúseností v tejto oblasti. Z uvedeného dôvodu som vôbec neváhal vybrať si práve firmu RH+.
 

 

Čo by ste odporučil ľuďom ktorý stále váhajú, či prísť na pohovor k nám?

 

V každom prípade je to výzva. Zobrať to ako možnosť uplatnenia sa na pracovnom trhu. Úspech absolútne spočíva v ochote osobného zdokonaľovania. Je isté, že skúsení makléri RH+ sú ochotní podeliť sa zo svojimi
skúsenosťami a pomôcť v napredovaní a zdokonaľovaní sa v oblasti obchodu z nehnuteľnosťami.

Publikované dňa 15.05.2017

Prebieha načítavanie