Reginonálna porada vedúcich a tréning maklérov Východného Slovenska

 

Vo štvrtok 7.3.2013 sa uskutočnila regionálna porada vedúcich a tréning maklérov regiónu Východného Slovenska. Na jednej z našich prešovských pobočiek sa stretli vedúci a makléri z pobočiek Košice, Košice2, Košice3, Moldava n./Bodvou, Michalovce, Prešov1, Prešov2. Po porade vedúcich pobočiek sa konalo školenie maklérov s cieľom zlepšenia práce s realitnými ponukami vo vzťahu voči klientom, zamerané na obsluhu ponúkaných nehnuteľností, lepšie využívanie interného systému Rh+ portálu a následne tak aj kvalitnej obsluhy klientov Rh+. Školenie a tréning viedol regionálny riaditeľ Peter Kapraľ.

V popoludňajších hodinách sa konalo školenie na pobočke v Poprade, kde si pod taktovkou regionálnej riaditeľky Ing. Slavky Gemzovej zdokonalili vedomosti  a prakticky precvičili makléri popradskej pobočky, ako aj pobočky Liptovský Mikuláš.

Dúfame, že školenia a tréningy maklérov najväčšej realitnej siete v SR Reality holding+ sa odzrkadlia na ešte vyššej spokojnosti našich klientov, pretože to je našim základným cieľom !

Publikované dňa 10.03.2013

Prebieha načítavanie