Chcem byť maklér Reality holding

Ak Vás zaujíma naozaj flexibilná a kreatívna práca, je tu pre Vás naozaj jedinečná príležitosť zmeniť zabehané postupy vo Vašom živote.

Ak Vás nemotivujú priemerné, alebo podpriemerné zárobky vo Vašom terajšom zamestnaní a zaujímate sa o mesačný zárobok presahujúci 3000,- €, je tu práve pre Vás príležitosť zmeniť stereotyp a začať niečo naozaj zaujímavé a napĺńajúce.

Postup je jednouchý, kontaktujte našu centrálu prostredníctvom kontaktného formulára, zašlite v prílohe svoj profesný životopis, alebo zavolajte priamo callcentrum, my Vás pozveme na pracovný pohovor s mangerom v oblasti, v ktorej pôsobíte.

Tešíme sa na Váš záujem a za odmenu do Vás investujeme 1000,-€ do štartu - školiaci program.

Veríme, že nám pomôžete rozvíjať sieť Reality holding.

Miroslav Martinovič - realitný maklér Reality Holding+

Príbeh úspešného realitného makléra

Volám sa Miroslav Martinovič, žijem v Jaslovských Bohuniciach, pracujem však na pobočke Rh+ Bratislava Nové Mesto. Dochádzam skoro denne do práce, ale Bratislava je po stránke ponuky a dopytu oveľa kvalitnejší trh, ako lokalita, kde bývam.

Do siete Rh+ som vstupoval 3 roky dozadu, zaujali ma princípy MLM okrem kreatívnej práce realitného makléra. Postupne som sa vypracoval na lídra realitnej kancelárie a už 2 roky sa pravidelne umiestňujem na popredných pozíciách v TOP-kách celej siete.

Zhruba rok a pol pracujem na budovaní vlastného tímu čo sa mi postupne dosť darí, ako tím sme silnejší a máme tak lepšiu obsluhu konkrétnych klientov po stránke širšej ponuky. Mojim dlhodobým cieľom je vybudovať silnú pobočku Rh+

Kontaktný formulár - Žiadosť o pracovný pohovor

Pre odoslanie formuláru musíte vyplniť všetky polia.

Prebieha načítavanie