Realitná kancelária Bratislava

Realitná kancelária Bratislava profesionálne zastrešuje prácu 4 realitných maklérov zobrazených nižšie v oblastiach: Celá Bratislava, Okres Bratislava I, Okres Bratislava II, Okres Bratislava III, Okres Bratislava IV, Okres Bratislava V, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Malacky, Okres Dunajská Streda, Okres Trnava, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Malacky, Okres Dunajská Streda, Okres Trnava. Ponuka realitnej kancelárie

Rovniankova 6
85102 Bratislava

Vedenie realitnej kancelárie Bratislava

Fotografia Alexandrová Monika Alexandrová Monika
Vedúci pobočky
Pozitívna,profesionálna a zodpovedná realitná maklérka s vysokou odbornou starostlivosťou a prístupom ku klientom a k nehnuteľnostiam. "V živote sa naozaj učíme len na základe vlastných skúseností "

Kontakt: alexandrova@realityholding.sk

Fotografia arch.Kočuta Tibor arch.Kočuta Tibor Regionálny riaditeľ
Profesionálny prístup ku klientovi a široký prehľad v realitách

Kontakt: kocuta@realityholding.sk

Asistentka realitnej kancelárie Bratislava

Fotografia Asistentka Bratislava Asistentka Bratislava Asistentka pobočky
Koordinátorka pre región Bratislava

Kontakt: bratislava@realityholding.sk

Realitní makléri pobočky Bratislava

Fotografia Bencová Eva, Ing. Bencová Eva, Ing. realitná maklérka

Kontakt: bencova@realityholding.sk

Fotografia Jurkovič Miroslav Jurkovič Miroslav Šikovný realitný maklér s priateľským prístupom,komunikatívny a flexibilný. Pôsobiaci v okrese Dunajská Streda, Šamorín, celá Bratislava , ale aj okres Malacky so záujmom o pozemky , byty a domy.

Kontakt: jurkovic@realityholding.sk

Fotografia Macášková Nikola Macášková Nikola Sympatická realitná maklérka pôsobiaca v okrese Pezinok , Senec , Trnava, Malacky a celá Bratislava. Seriózny prístup, flexibilná , komunikatívna spoľahlivá v každom smere pri predaji nehnuteľností .

Kontakt: macaskova@realityholding.sk

Fotografia Kútniková Katarína Kútniková Katarína Charizmatická realitná maklérka s dôsledným a profesionálnym prístupom pri predaji nehnuteľnosti. Dôveryhodná a ochotná pomôcť , zabezpečiť a všetko pre spokojnosť klienta vybaviť.

Kontakt: kutnikova@realityholding.sk

Fotografia Paxner Dominik Paxner Dominik Mladý,ambiciózny a šikovný realitný maklér pôsobiaci v okrese Bratislava V , IV, III, II, I komunikatívny, flexibilný.

Kontakt: paxner@realityholding.sk

Prebieha načítavanie