Realitná kancelária Bratislava

Realitná kancelária Bratislava profesionálne zastrešuje prácu 4 realitných maklérov zobrazených nižšie v oblastiach: Celá Bratislava, Okres Bratislava I, Okres Bratislava II, Okres Bratislava III, Okres Bratislava IV, Okres Bratislava V, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Malacky, Okres Dunajská Streda, Okres Trnava, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Malacky, Okres Dunajská Streda, Okres Trnava. Ponuka realitnej kancelárie

Rovniankova 6
85102 Bratislava

Vedenie realitnej kancelárie Bratislava

Fotografia Alexandrová Monika Alexandrová Monika
Vedúci pobočky
Pozitívna,profesionálna a zodpovedná realitná maklérka s vysokou odbornou starostlivosťou a prístupom ku klientom a k nehnuteľnostiam. www.alexandrovamonika.sk "V živote sa naozaj učíme len na základe vlastných skúseností "

Kontakt: alexandrova@realityholding.sk

Fotografia arch.Kočuta Tibor arch.Kočuta Tibor Regionálny riaditeľ
Profesionálny prístup ku klientovi a široký prehľad v realitách

Kontakt: kocuta@realityholding.sk

Asistentka realitnej kancelárie Bratislava

Fotografia Asistentka Bratislava Asistentka Bratislava Asistentka pobočky
Koordinátorka pre región Bratislava

Kontakt: bratislava@realityholding.sk

Realitní makléri pobočky Bratislava

Fotografia Mareková Lujza, Ing. Mareková Lujza, Ing. „Všetko čo robím, robím tak, ako by som sprostredkovávala obchod pre seba.“ Preto do každého obchodu vkladám celé srdce. Mojou úlohou je byť pre Vás partnerom, ktorý vynaloží maximálne úsilie na to, aby proces kúpy alebo predaja Vašej nehnuteľnosti bol pre Vás zážitkom od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Kontakt: lmarekova@realityholding.sk

Fotografia Bien Juraj Bien Juraj Skúsený, pohotový realitný maklér, pôsobiaci v okrese Pezinok, Trnava, Senec a Bratislava. Zakladajúci si na ľudskom prístupe a obojstrannej spokojnosti. Mám viac-ročné medzinárodné skúsenosti. Ovládam anglický a poľský jazyk.

Kontakt: bien@realityholding.sk

Fotografia Mešťanová Jana Mešťanová Jana Mladá ambiciózna a zodpovedná realitná maklérka s priateľským prístupom.

Kontakt: mestanova@realityholding.sk

Fotografia Šimková Ľubomíra, Ing. Šimková Ľubomíra, Ing. Dôveryhodná, príjemná a seriózna realitná maklérka pristupujúca k svojej práci a ku klientom zodpovedne.

Kontakt: simkova@realityholding.sk

Fotografia Dlhý Peter Dlhý Peter Skúsený, zodpovedný a empatický realitný maklér, ktorého charakterizuje jasná a efektívna komunikácia ku klientom. Zakladajúci si na ľudskom prístupe a obojstrannej spokojnosti Zaujíma sa o nehnuteľnosti :byty,domy,pozemky v lokalite celá Bratislava kde aj aktívne a flexibilne najviac pôsobí.

Kontakt: dlhy@realityholding.sk

Fotografia Staňová Patrícia Staňová Patrícia Som tu pre Vás .. Rada Vám pomôžem s predajom Vašej nehnuteľnosti či kúpou nehnuteľnosti.

Kontakt: pstanova@realityholding.sk

Prebieha načítavanie