VIP SEMINÁR

Zhruba týždeň dozadu sa konal v našej firme prvý tohtoročný seminár, tento bol však odlišný. Tento krát nebol pre všetkých maklérov našej siete, bol pre 20 najlepších.

Seminár sa konal v krásnom kaštieli CHÂTEAU GBEĽANY. Také nádherné priestory by chcel navštíviť hádam každý, a tak pre našich maklérov  tento pobyt nebol iba o vzdelávaní, ale aj o zaslúženom oddychu a zábave. Seminár sa začal hneď ráno po ubytovaní maklérov. Všetci sa presunuli do prednáškovej sály a prednášky sa mohli začať. Prvá prednáška patrila vedeniu firmy. Srdečne nás všetkých privítali, povedali nám nejaké novinky, a presunuli sa k prednáškam.

Prvý prednášal arch. Tibor Kočuta, o pozemkoch, povedal nám čo všetko treba pri práci s pozemkami vedieť čomu sa vyvarovať a podobne, celá prednáška bola veľmi zaujímavá a každý z nás si s nej veľa zobral. Na túto tému nadviazala naša JUDr. Mária  Mareková a objasnila nám pozemky aj po právnej stránke. Po týchto prednáškach sme sa presunuli na obed ktorý bol mimochodom výborný. Keď sme zahnali hlad mohli sme sa presunúť naspäť k vzdelávaniu sa.

Po obede nasledovala prednáška s názvom „Ako to robím ja“. K tejto prednáške nám čo to povedali naši aktuálny lídri Lukáš Majerčík,  Evka Hozová a Monika Alexandrová. Povedali nám ich skúsenosti, rady, a know how. K prednáške s názvom „Personálne kampane, ako budovať tím“ nám čo to povedal Rasťo Šprteľ.

Nasledovala voľná diskusia k témam ktoré sme za celý deň prebrali, následne sa rozdali tabuĺky Topiek a mohli sme sa pobrať na večeru. Po večeri nasledovala už oddychová časť. Čo všetko sme v rámci tejto časti robili sa dozviete v nasledujúcom článku.

Nižšie si môžete pozrieť pár fotiek zo vzdelávacej časti nášho semináru.