Kariéra v Reality holding + - úspech, kolektív a zábava

 

Realitná kancelária Reality holding+ ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť pre cieľavedomých ľudí, s možnosťou kariérneho postupu a tvorby vlastného tímu. V duchu motta „Váš úspech v realitnom podnikaní je aj našim cieľom“ zabezpečuje profesionálne školenia pre nováčikov, s úmyslom, urobiť z nich profesionálov. Školenia prebiehajú pod taktovkou najúspešnejších zo siete Rh+. Aj keď teória je prínosná, najviac skúseností prinesie prax, preto každý začínajúci maklér pracuje pod vedením staršieho makléra, ktorý mu poskytuje užitočné rady.

http://realityholding.sk/ponuka-prace/

Cieľom každého je úspech, no ten sa nedostaví, pokiaľ sa oň nezapríčiníte. Ak budete všetky činnosti vykonávať podľa rád skúsených a s pozitívnou myšlienkou, že to dokážete, odzrkadlí sa to na Vašom vystupovaní, či už pri telefonickom alebo osobnom kontakte, a tým aj na úspešnosti. V skratke, všetko treba brať pozitívne. Aj neúspech Vás posunie ďalej, dá Vám nové skúsenosti a pomôže do budúcnosti.

Veľmi veľkou výhodou je práca v kolektíve, či už v rámci pobočky, alebo vlastného tímu. Každý maklér má možnosť vytvoriť si vlastný tím, s ktorým úzko spolupracuje. Spolupráca je dôležitá pre rozbeh nováčikov ale aj pre maklérov, ktorý potrebujú pomôcť pri riešení komplikovaného predaja. V rámci podporovania tímového ducha sa usporadúvajú firemné akcie, spojené s dobrým jedlom a množstvom zábavy, v rámci jednotlivých pobočiek, ale aj celej siete Rh+.

  

Publikované dňa 22.10.2012

Prebieha načítavanie