Chcem byť vedúci Reality Holding

Ak Vás zaujíma naozaj flexibilná a kreatívna práca, chcete byť sám sebe vedúci a viete motivovať sám seba na vyššie méty ako priemerný zárobok v zamestnaní, poďte zmeniť zabehané postupy vo Vašom živote.

Ak máte chuť budovať svoj tím a máte chuť investovať čas do vzdelávania v novom odbore, je tu šanca po kvalitnom zaškolení v rámci školiaceho systému realizovať svoje plány a ciele. Zainvestujeme do Vášho štartu viac ako 2000,-€!

Postup je jednouchý, kontaktujte našu centrálu prostredníctvom kontaktného formulára, zašlite v prílohe svoj profesný životopis, alebo zavolajte priamo callcentrum, my Vás pozveme na pracovný pohovor s mangerom v oblasti, v ktorej pôsobíte.

Tešíme sa na váš záujem a veríme vo Vašu odvahu zmeniť stereotyp a zabehaný spôsob života. Veríme, že nám pomôžete rozvíjať sieť Reality Holding.

Janka Ničová - riaditeľka realitnej kancelárie Reality Holding+

Príbeh úspešnej riaditeľky RK

Volám sa Janka Ničová, žijem v Košiciach - Myslave

2 roky nazad som sa uchádzala o post asistentky pobočky v Rh+

Po osobnom pohovore s majiteľmi siete som však nastúpila ako realitný maklér na pobočku Košice.

V roku 2011 som skončila ako 4-tý najúspešnejší maklér v celej sieti 200 maklérov Rh+ a v roku 2012 som sa stala Maklérom roku siete Rh+

Dnes vediem ako vedúci pobočky realitú kanceláriu RH Košice 2 a žijem život aktívneho podnikateľa, ktorý si v rámci siete Reality holding buduje svoju firmu vo firme. Už dnes sa teším na výsledok roku 2013, verím, že bude úspešný pre mňa aj môj tím spolupracovníkov a kolegov.

Kontaktný formulár - Žiadosť o pracovný pohovor

Pre odoslanie formuláru musíte vyplniť všetky polia.

Prebieha načítavanie