Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

Hypotekárne centrum
Reality Holding +
silný realitný holding

Hypotekárne centrum Reality Holding

Mnohí klienti ešte ani nemajú vybratú nehnuteľnosť, ale už potrebujú vedieť, ako by prípadný nákup nehnuteľnosti mohli financovať.
Služby nášho hypotekárneho centra sú pre klienta v plnej miere BEZPLATNÉ, je to súčasť ALL inclusive servisu pre našich kupujúcich klientov.

Každého klienta, ktorý má záujem kúpiť nehnuteľnosť vybavíme v prípade kladného preverenia klienta úverovým certifikátom.
Úverový certifikát spĺňa účel určenia bonity klienta pre následný nákup nehnuteľnosti, aj keby tento nákup nerealizoval prostredníctvom siete Reality Holding.

V každom prípade každý klient, ktorý u nás získa úverový certifikát, bude zaradený medzi bonitných VIP klientov a bude mu venovaná zvýšená pozornosť našich maklérov a prednostne bude dostávať prednostne do pozornosti najnovšie kvalitné VIP ponuky v realitnej sieti Reality Holding.

Odporúčame riešiť naozaj osobné stretnutie s finančným poradcom a osobné riešenie finančnej situácie klienta, ako len využívať štandardnú hypotekárnu kalkulačku, ktorá je vo väčšine prípadov zavádzajúca.

Navyše vám našim hypotekárnym centrom bude poskytnutý úverový certifikát s odporúčanou možnou výškou úveru. Hypotekárne centrum spolupracuje so špecialistom pre finančné služby, firmou FIN consulting.

Kontaktný formulár Žiadosť o posúdenie možnosti udelenia úveru


  • Pre odoslanie formuláru musíte vyplniť všetky polia.
  • Odoslaním formuláru dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktný formulár