Hypotekárne a úverové centrum Reality Holding

Mnohí klienti ešte ani nemajú vybratú nehnuteľnosť, ale už potrebujú vedieť, ako by prípadný nákup nehnuteľnosti mohli financovať. Služby nášho hypotekárneho centra sú pre klienta v plnej miere bezplatné, je to súčasť ALL inclusive servisu pre našich kupujúcich klientov.

Každého klienta, ktorý má záujem kúpiť nehnuteľnosť vybavíme v prípade kladného preverenia klienta úverovým certifikátom. Úverový certifikát spĺňa účel určenia bonity klienta pre následný nákup nehnuteľnosti, aj keby tento nákup nerealizoval prostredníctvom siete Reality Holding.

V každom prípade každý klient, ktorý u nás získa úverový certifikát, bude zaradený medzi bonitných VIP klientov a bude mu venovaná zvýšená pozornosť našich maklérov a prednostne bude dostávať prednostne do pozornosti najnovšie kvalitné VIP ponuky v realitnej sieti Reality Holding.

Odporúčame riešiť naozaj osobné stretnutie s finančným poradcom a osobné riešenie finančnej situácie klienta, ako len využívať štandardnú hypotekárnu kalkulačku, ktorá je vo väčšine prípadov zavádzajúca.

Navyše vám našim hypotekárnym centrom bude poskytnutý úverový certifikát s odporúčanou možnou výškou úveru. Hypotekárne centrum spolupracuje so špecialistom pre finančné služby, firmou Gepard Finance.

Kontaktný formulár - žiadosť o posúdenie možnosti získania úveru

Pre odoslanie formuláru musíte vyplniť všetky polia.

Prebieha načítavanie