10 dôvodov prečo Reality holding

  1. Využite s nami najväčšiu databázu klientov, ktorý cez Reality holding aktuálne hľadajú nehnuteľnosť. Disponujme databázou až 30.000 aktuálnych dopytujúcich klientov. Využite dopyt Reality Holding na predaj práve Vašej nehnuteľnosti, ponúkame naozaj jedinečnú a širokú databázu klientov na slovenskom aj českom trhu.
  2. Inzerujeme na 290 realitných internetových portáloch, kde si nájdete svoju ponuku. V prípade výhradných zmlúv ponúkame možnosť TOP-ovania a zvýraznenia ponuky naozaj nadštandartným spôsobom, čo zaručuje naozaj vyššie možnosti a šance predaja Vašej nehnuteľnosti. Sme TOP klient portálu www.topreality.sk.
  3. Naši makléri sú identickí, nájdete ich na stránkach, prezentujú sa firemným oblečením a snažia sa poskytnúť klientovi ALL inclusive službu – tak sú vedení a školení v realitnej sieti Reality Holding.
  4. Najväčšia databáza realitných ponúk na Slovensku, mesačne predávame 130 – 150 nehnuteľností, prečo by to nemala byť práve tá Vaša. Nájdeme správnu cestu k predaju Vašej nehnuteľnosti.
  5. Odborné znalosti – vďaka nejmodernejším metódam predáme Vašu nehnuteľnosť, navrhneme Vám aktuálnu trhovú cenu v lokalite a predáme vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú cenu. Navyše poskytujeme prostredníctvom právneho oddelenia kvalitný právny servis.
  6. Záruka kvality – všetci naši makléri podliehajú permanentnému procesu školení a sú neustále vedení k vzdelávaniu a reakciám na aktuálne nastavenie realitného trhu. Ponúkame v sekcii Najlepší makléri, aby ste si vo svojej lokalite vybrali naozaj tých najlepších maklérov vo svojej lokalite, ktorí Vám pomôžu predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.
  7. Záruka slušnosti – všetci naši makléri jednajú v súlade s etickým kódexom Reality holding
  8. Ponúkame možnosť oddlženia alebo výkupu Vašej nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších podmienok v súlade s Vašimi požiadavkami a s aktuálnou situáciou na realitnom trhu. V špecifických prípadoch v rámci servisu klientovi riešime aj pôžičku na kúpnu cenu nehnuteľnosti.
  9. Komplexný servis včetne asistencie pri odovzdaní nehnuteľnosti.
  10. Bonus navyše – Kanárske ostrovy – okrem profesionálnych služieb Vám u nás kúpou, alebo predajom vzniká nárok na darček od našej siete: Pobyt na Kanárskych ostrovoch – jedine u nás.
Prebieha načítavanie