Reality holding + Košice - ceny 1,2,3-izbové byty - TOPreality.sk

Tendencia mierne klesajúcich cien z posledných mesiacov sa potvrdzuje aj na začiatku leta. Kto pravidelne sleduje vývoj cien na kľúčových portáloch, tak si nemohol nevšimnúť práve na portáli www.topreality.sk, že ceny vo viacerých lokalitách neustále padajú. Cenovo si ešte mierne držia cenu 3-izbové v lokalite terasa a centrum, inak ceny postupne klesajú , aj keď nie rapídne.
Výhodou je aktuálne dobrá možnosť financovania hypoték bankovým sektorom, kde bonitnejší klient je schopný financovať nákup bytu až do 100% výšky ceny.
Naopak najrapídnejší prepad cien je v okolí Košíc, kde v posledných mesiacoch najvýraznejšie padli ceny, prípadne v niektorých lokalitách sú ceny zamrazené a tým pádom nie je dopyt a nepredáva sa.
Pritom aktuálny vývoja na svetových trhoch a v Európe skôr napovedá a nabáda k investíciám do nehnuteľností a dáva možnosť rozumne investovať s minimálnym rizikom straty hodnoty investície. Pritom práve kombinácia s nájomným bývaním je najrozumnejšou voľbou v oblasti investícií.

Publikované dňa 06.07.2012

Prebieha načítavanie