Kanárske ostrovy darček pre klientov Reality Holding +

Vážený klient,
skutočnosťou, že ste prostredníctvom siete Reality Holding kúpili, prípadne predali nehnuteľnosť Vám vznikol nárok na bonus od spoločnosti Reality holding. Bonusom pre Vás je pobyt na Kanárskych ostrovoch pre Vás a Vašu rodinu.

Po podpise rezervačnej zmluvy a zložení rezervačnej zálohy vám vzniká nárok na čerpanie bonusu od realitnej siete Reality Holding. Na Vašu e-mailovú adresu automaticky obdržíte poukaz a následne Vás budeme kontaktovať s konkrétnou ponukou vycestovania. Ten istý postup je zachovaný v prípade predávajúceho klienta.

Podmienky pre využitie poukazu sú: manželský alebo partnerský pár, veková kategória 35 – 60 rokov. V prípade, že podmienky nespĺňate, je možné poukaz previesť na rodinných príslušníkov, prípadne známych.

Za realitnú sieť Reality Holding Vám srdečne ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa, že Vám budeme môcť zariadiť nezabudnuteľnú dovolenku.

S pozdravom
Eva Hozová
riaditeľka cestovného oddelenia
Reality Holding + s.r.o.
+421 918 714 202
+420 773 777 077

Galéria spolupracujúcich stredísk

Prikladáme fotografie zo stredísk, do ktorých môžete predajom alebo kúpou nehnuteľnosti v sieti Reality Holding vycestovať spolu s Vašim blízkym.

Galéria spokojných klientov

Prikladáme recenzie spokojných klientov, ktorí už bonus realitnej siete k svojej spokojnosti využili a prikladáme aj malú fotogalériu.

Prebieha načítavanie