Kanadské zruby
drevo, príroda, emócia
zážitok bývania pre Vás

Výstavba a predovšetkým bývanie v zrubovej stavbe je predovšetkým o pozitívnej emócii.
Len človek, ktorý má vzťah k drevu, prírode a prírodnému spôsobu života inklinuje k zrubovým stavbám a typu výstavby.

Harmónia

Stavba zrubového objektu vyžaduje rešpektovanie prírodných zákonitostí, postupov, je to stavba v harmónii s prírodou a jej náležitostí. Len ten, kto vie , že s prírodou nechce bojovať, vie s pravým zrubovým objektom nažívať v pravej harmónii a vychutnať si tie pravé pocity z bývania v úžasnom priestore prevoňanom vôňou dreva a prirodzenou klímou bývania.

Komunita

Osoby, ktoré vyžadujú a chcú bývať v zrubových stavbách sa stávajú vlastne členmi komunity. Je to naozaj komunita ľudí, ktorí majú hlbší vzťah k prírodnému prostrediu, prírode ako takej a utekajú od urbanistikej zástavby miest. Nie je to populárna záležitosť, ale stavby pre úzky kruh vyššej a často vysoko vzdelanej klietely, ktorá vyžaduje starostlivosť a osobitný prístup.

Ako na to...

Ku kiaždému klientovi máme osobitný prístup... nezašleme vám cenník stavieb, ale individuálne vám ušijeme objekt na mieru, objekt k Vašej osobnosti. Skontaktujte sa s nami, prostredníctvom záujmového formuláru a na základe vášho záujmu si dohodneme osobné stretnutie. Stanete sa členom nášho VIP klubu.

Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktný formulár