domy na predaj okres Banská Štiavnica v sieti Reality holding +

Zobrazujem domy okres Banská Štiavnica v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality domov v okrese Banská Štiavnica

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre domu

Stav domu

Terén pozemku

Počet použitých filtrov: 0

rodinné domy okres Banská Štiavnica

V kategórii rodinné domy okres Banská Štiavnica sa nachádza 1 rodinný dom.

Na predaj rodinný dom Močiar s pozemkom - 620m2

Foto Na predaj rodinný dom Močiar s pozemkom - 620m2
ID: 125217 345,00m² dohodou dohodou

Štýlový trojpodlažný dom nachádzajúci sa v rázovitej podhorskej obci v blízkosti Banskej Štiavnice, postavený na mierne svahovitom pozemku 620 m2, orientovaným na východ/západ. Dom je vo veľmi dobrom stave. V r. 1998 bola vykonaná kompletnou rekonštrukcia. Dispozičné riešenie domu je nasledovné: V prízemí je menšia kuchyňa a izba, technické zázemie – kotolňa, práčovňa. Na 1.NP je veľká kuchyňa s masívnou dubovou kuchynskou linkou vyrobenou na mieru, hala, komora, WC.
Na 2. NP sa nachádzajú 3 podkrovné izby a WC a kúpeľňa. K domu patrí garáž a záhrada s ovocnými stromami. Takmer všetky stropy na tomto poschodí sú obložené masívnymi dubovými kazetovými obkladmi. Na podlahách v prízemí je keramická dlažba, na poschodí sú masívne originálne dubové drevené mozaikové parkety. Podlaha je robená na špeciálnu objednávku.
Všetky okná a vonkajšie dvere sú plastové, vonkajšie parapety sú z hliníkového plechu, vnútorné plastové. Vnútorné dvere sú masívne dubové s krásnou vitrážovou sklenenou výplňou vyrobenou na objednávku. Kúrenie je ústredné s využitím splyňovacej pece na pevné palivo. V hale na 1.NP je štýlový kachľový krb. Príprava teplej vody je elektrickom bojleri kombinovanom s ÚK. Na varenie sa využíva plyn z propán-butánových fliaš. Dom je napojený na vodu z obecného vodovodu, odpad je odvedený do žumpy. Záhrada je vybavená automatickým zavlažovacím systémom. Dvor a záhrada sú osvetlené. Občianska vybavenosť v dosahu.
Výhody: obec sa nachádza v blízkosti CHKO Štiavnické vrchy. Okolité prírodné prostredie tvorené prevažne listnatými lesmi so vzácnou a bohatou faunou aj flórou, ako aj objekty vhodné na letný i zimný šport, turistiku dávajú možnosť rôzneho využitia nehnuteľnosti aj iné voľno časové aktivity. Dom je vhodný na bývanie, na rekreačné účely, ako aj komerčné využitie. Cena dohodou. Podrobnejšie informácie vám radi poskytneme osobne. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 125217

Celý popis Detail domu
Prebieha načítavanie