byty na predaj okres Banská Štiavnica v sieti Reality holding +

Zobrazujem byty okres Banská Štiavnica v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality bytov v okrese Banská Štiavnica

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre bytu

Stav bytu

Počet použitých filtrov: 0

3 izbové byty okres Banská Štiavnica

V kategórii 3 izbové byty okres Banská Štiavnica sa nachádza 1 3 izbový byt.

3 izbový byt Banská Štiavnica J. Straku na predaj - TOP ponuka

Foto 3 izbový byt Banská Štiavnica J. Straku na predaj - TOP ponuka
ID: 121304 70,00m² 45 000€ 642,86€/m²

Predám 3 – izbový byt v Banskej Štiavnici na sídlisku Drieňová. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 8. Je v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami (4/2008). Bytový dom je zateplený. Rozloha bytu je 70 m2, pivnica 3 m2. Byt má 1 lodžiu z kuchyne. Kuchynská linka je súčasťou bytu. Byt sa nachádza v blízkosti nemocnice, obchodov, ZŠ.
Banská Štiavnica je historické mesto na strednom Slovensku s výrazne multikultúrnou minulosťou. Mesto je centrom chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy . Banská Štiavnica so svojim okolím je zapísané do zoznamu Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. V okolí Banskej Štiavnice sa nachádza početné množstvo umelých vodných nádrží – tajchov , ktoré sú predurčené pre turizmus a rekreáciu. V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko SALAMANDRA Resort, či iné menšie vleky. V meste je veľa historických a kultúrnych pamiatok Slovenské banské múzeum, Banské múzeum v prírode, Starý zámok, Nový zámok, Berggericht – mineralogická expozícia, Galéria Jozefa Kollára, Kammerhof, Štôlňa Glanzenberg a Fritzov dom, v ktorom sa nachádza mestský archív – v blízkosti mesta je aj najstarší pivovar v Strednej Európe. V blízkosti mesta sa nachádzajú termálne kúpele Sklené Teplice, Vodný raj Vyhne s ďalšou možnosťou využívania termálnych prameňov vo Vyhniach. Z prírodných dominánt je v blízkosti vyhasnutá sopka so skamenelinami, vápencový travertín s vodopádom a iné.
Byt je vhodné využívať aj ako dovolenkový byt, kde máte zabezpečený komfort, o ktorý sa postará bytové spoločenstvo.
Cena 45 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 121304

Celý popis Detail bytu
Prebieha načítavanie