ID: 76540 exkluzívne v Rh+ Historické objekty na predaj Tesárske Mlyňany

Nie je exkluzívne v Rh+ Tesárske Mlyňany

Cena: dohodou 
Cena za m²: n/a
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 3137 x
Výmera: 0 m²
Stav: nutná rekonštrukcia
Energ. trieda: F

Popis historického objektu

Ponúkame na predaj historickú pamiatku Kapitulský mlyn v Tesárskych Mlyňanoch v pôvodnom stave s priľahlým pozemkom cca 400m2. Zastavaná plocha mlyna je 225m2. Stavba rozmerov 12x17m je dvojpodlažná, podpivničená, s vysokým podkrovím. Základy stavby sú kamenno-tehlové, prízemie a zvyšná časť stavby je tehlová. Interiér stavby je pôvodný, vo vnútri sa nachádzajú pôvodné liatinové stroje na mletie. Objekt vyžaduje rekonštrukciu. Samotná stavba je svojou polohou vhodná na podnikateľské účely – reštauračné a ubytovacie služby, ateliér, obrazáreň alebo pre milovníkov histórie na zriadenie múzea. Objekt je ľahko dostupný asfaltovou prístupovou cestou, na pozemku sa nachádza vodovod, kanalizácia, elektrika, plyn. K objektu mlyna je možné dokúpiť ďalšiu prízemnú budovu a pozemky Energetická trieda: F. Cena DOHODOU Ev. číslo: 76540 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

vedúci pobočky Debnár Ladislav, Ing.

 foto

Byty v oblastiach: Okres Prievidza, Bojnice,

Domy a pozemky v oblastiach: Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj,

Popis lokality Tesárske Mlyňany

Arborétum tesárske Mlyňany http://www.arboretum.sav.sk/http://www.zitava.sk/historia-pozitavia/mlyny-v-tesarskych-mlynanochhttp://zivot.azet.sk/clanok/13694/unikatny-mlyn-bol-na-pokraji-skazy-dnes-laka-tisice-turistov.html

V blízkosti historického objektu sa nachádza

reštaurácia (6.313km), bankomat (6.225km), lekáreň (5.968km), pumpa (6.809km), pošta (5.216km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie