nehnuteľnosti na predaj okres Turčianske Teplice v sieti Reality holding +

Zobrazujem nehnuteľnosti okres Turčianske Teplice v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality nehnuteľností v okrese Turčianske Teplice

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre nehnuteľnosti

Stav nehnuteľnosti

Terén pozemku

Počet použitých filtrov: 0

V kategórii byty okres Turčianske Teplice sa nachádzajú 4 byty.

Na predaj Turčianske Teplice 3 izbový byt - TOP ponuka

Foto Na predaj Turčianske Teplice 3 izbový byt - TOP ponuka
ID: 137276 68,00m² 62 000€ 911,76€/m²

Potrebujete bývať v blízkosti kúpeľov a aj napriek tomu mať kľud? Tak predáme vám byt našich klientov, ktorý nikde inde nenájdete len u nás. Jedná sa o 3 izbový 70m2 byt v pôvodnom no zachovalom stave. Bývanie v byte si môžte vychutnať samostatným plynovým kúrením.Orientácia bytu východ, juh. Nachádza sa na 4. podlaží zo 4. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie.
Skladba bytu: dve spacie miestnosti, z toho jedna je orientovaná na východ a druhá na juh, obývačka, z ktorej je východ na balkón, v kuchyni sú dve špajze
Pôvodný stav.
Cena 62 000,00 EUR/celkom. Ev. číslo: 137276

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Na predaj Turčianske Teplice Dolná Štubňa 3 izbový byt - rezervované

Foto Na predaj Turčianske Teplice Dolná Štubňa 3 izbový byt - rezervované
ID: 137132 80,00m² dohodou dohodou

Potrebujete bývať v blízkosti kúpeľov a aj napriek tomu mať kľud? Tak predáme vám byt našich klientov ktorý nikde inde nenájdete len u nás. Jedná sa o 3 izbový 82m2 byt po rekonštrukcií, ktorá bola robená v roku 2013. Výhľad z okna nieje na panelák alebo rodinný dom, ale na prírodu. Bývanie v byte si môžte vychutnať samostatným plynovým kúrením.Orientácia bytu východ západ. . Nachádza sa na 1. podlaží z 2. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie.
Skladby bytu:
Vstupnými dverami vchádzate do chodby, v ktorej sa nachádza šatníková skriňa a malá cca 3m2 miestnosť na sezónne oblečenie. Z chodby vpravo vchádzate do kuchyne cca 17m2 a samostatnej špajze cca 3m2.
Z chodby do ľava sa vchádza do obývacej izby s balkónom o celkovej ploche cca 21m2.
Na konci chodby sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa. Pred koncom chodby na ľavo a pravo sa nachádzajú dve samostatné izby o ploche cca 18m2. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 137132

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Na predaj 2 izbový byt Rudno - rezervované

Foto Na predaj 2 izbový byt Rudno - rezervované
ID: 136551 54,00m² 14 000€ 259,26€/m²


Nebaví vás bývanie v rušnom meste? Chcete bývať v okrajovéj časti a pritom mať zabezpečený konfort bývania v byte? Tak presne toto je pre vás. Jedná sa o 2 izbový byt v okrajovéj časti obce ktorá sa nachádza 10km od okresného mesta T.Teplice, 23km od mesta Martin a od Prievidze cca 30km. Byt je nutné kompletne rekonštruovať. Cena vrátane provízie RK je 14 000€ . Ev. číslo: 136551

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Rudno na predaj 2 izbový byt - rezervované

Foto Rudno na predaj 2 izbový byt - rezervované
ID: 131973 40,00m² dohodou dohodou

Na predaj 2 izbový byt v dedinke Rudno. Byt je v pôvodnom stave a je potrebná rekonštrukcia. Náklady na užívanie sú nízke cca 50 eur. Dispozičné riešenie je chodba z ktorej sa vchádza do kuchyne, spálne, obývačky a WC s kúpeľňou. Úžitková plocha je 50m2 a nachádza sa na 1. podlaží z 3. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 131973

Celý popis Detail nehnuteľnosti
Zobraziť všetky byty

V kategórii domy okres Turčianske Teplice sa nachádza 12 domov.

Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka

Foto Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka
ID: 137365 430,00m² dohodou dohodou

Obec založili na zákupnom práve. Názov má podľa richtára Petra Glasera. Doložená je z roku 1360 ako Chamarna Lehota, z roku 1367 ako Sceklenner lhota, z roku 1382 ako Plantatio vitrea, vulgariter autem Sclenar Helhota, z roku 1393 ako Gloershau, z roku 1400 ako Sceclenner, z roku 1401 ako Zklnerlehota, Zklenerlehota, z roku 1405 ako Scekleuner, Zklennorlehotya, Zklennarlehotya, z roku 1773 ako Sklenno, z roku 1920 ako Sklenô, z roku 1927 ako Sklené; maďarsky Szklené, Turócnémeti, nemecky Glaserhay. Od roku 1405 patrila mestu Kremnica. V roku 1715 mala 66 domácností, v roku 1785 mala 104 domov a 1270 obyvateľov, v roku 1828 mala 122 domov a 1563 obyvateľov, ktorí boli drevorubači, uhliari, chodili na príležitostné práce. V 19. storočí časť lesov vlastnil erár. V minulosti v obci pracovala sklárska huta. Za I. ČSR sa obyvatelia zaoberali poľnohospodárstvom, prácou v lesoch, baníctvom, remeslami ako košikárstvo, tkáčstvo a kolárstvo. V obci bola píla a liehovar. Aktívna bola Mestská organizácia Komunistickej strany Československa. Za SNP viedli partizáni ťažké boje s Nemcami. Počas frontu bolo zničených 250 domov. Po oslobodení obyvateľov nemeckej národnosti vysídlili a do obce sa prisťahovali Slováci z Maďarska a Rumunska.
Tu vám ponúkam na pozemku 1 941m2, ktorý je ohraničený malým potokom a hlavnou cestou dve stavby. Jedna vedená ako rodinný dom a druhá ako hospodárska budova. Zastavaná plocha domu je 221m2 a má 3 poschodia, hospodárska budova je na zastavanej ploche 95m2. Dom má elektrickú prípojku a taktiež je napojený na obecný vodovod. Nutná rekonštrukcia. K nehnuteľnosti je možnosť dokupit pozemky v kategórií lesný, orná pôda a aj trvalý trávnatý porast. Cena záleží či váš záujem bude o všetky nehnuteľnosti vedené na majiteľov, alebo len časť. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 137365

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka

Foto Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka
ID: 137278 400,00m² 51 000€ 127,50€/m²

Na brehu malého no veľmi úchvatného potôčka Vám veľmi radi predáme skvost. Veľký rodinný dom, s hospodárskou budovou a priľahlým pozemok v obci Sklené. Dom pozostáva z troch podlaží. Jedná sa o bývalú rodinnú hospodársku usadlosť s obchodom a pohostinstvom. Zastavaná plocha je 280m2. Dom je možné prerobiť na rodinný dom alebo penzión, farmu a podobne. Celková výmera pozemkov je 1947m2. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 137278

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Na predaj rodinný dom Ivančiná - exkluzívne v Rh+

Foto Na predaj rodinný dom Ivančiná - exkluzívne v Rh+
ID: 137233 108,00m² 114 000€ 1 055,56€/m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj účelné, nízkoenergetické rodinné domy, situované v nádhernom, tichom prostredí malebnej Turčianskej obce Ivančiná.
Rodinné domy typu BUNGALOV poskytujú komfortný obytný priestor s maximálne účelnou vnútornou dispozíciou, záhradou a plochou na parkovanie. Nehnuteľnosti budú napojené na verejný vodovod a el. sieť. Domy sú situované na slnečnom pozemku s orientáciou terasy na juhozápadnú stranu. Rodinné domy budú vo variantách:
3 izb., 4 izb.,a 5 izbové.
Začiatok výstavby :
Apríl 2021, dokončenie holodomu po jednotlivých zadaniach bude cca do 10 mesiacov.
Domy sa predávajú ako holodom v stave: Základové pásy,pokladový betón,hydroizolácie, obvodové murivo -vysokokvalitná pálená tehla -HELUZ hrúbka 44 cm,spĺňajúca najprísnejšie kritériá nízkoenergetického domu, + fasáda, priečky, vnútorné omietky, sadrokartónové podhľady so zvukovou izoláciou,drevený krov so zateplením , strešnou krytinou a okapovým systémom, okná, francúzke okno na terasu, vchodové dvere, komín s prípravou pre inštaláciu krbu, V cene domu je zabudovaná žumpa s napojením na nehnuteľnosť.. Dokončenie na kľúč je možné po vzájomnej dohode.. Ceny domov začínajú od 114.000 € v závislosti od veľkosti pozemku.
Celková cena obsahuje: Stavebný pozemok, prípojky(el. prípojka, voda, prístupová cesta s chodníkom)
- Projektová dokumentácia
- kompletné zabezpečenie prefinancovania stavby
- Inžiniering/ kompletná dokumentácia ,projekty a dokumenty k Stavebnému povoleniu/
- odovzdanie diela v stave Holodom
Podmienky získania nehnuteľnosti:
- Uzavretie zmluvy o dielo
- Uhradenie celkovej dohodnutej ceny podľa zmluvy o dielo
Platobné podmienky:
Zaplatenie zálohovej platby vo výške 40% z celkovej ceny Holodomu -
- po uzatvorení zmluvy o dielo a zložení zálohy ,je zákazníkovi zavkladovaný pozemok do osobného vlastníctva v príslušnom Katastri nehnuteľností.
Ďaľších 40% z celkovej ceny uhradí záujemca - po zastrešení holodomu
20% po dokončení diela podľa zmluvných podmienok, pred prepisom nehnuteľnosti na koncovéhoé majiteľa
*Zálohová platba je závislá od príslušnej zóny parcely

. Ev. číslo: 137233

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Rodinný dom na predaj Ivančiná - exkluzívne v Rh+

Foto Rodinný dom na predaj Ivančiná - exkluzívne v Rh+
ID: 137231 135,00m² 125 000€ 925,93€/m²

Ponúkame Vám na predaj účelné, nízkoenergetické rodinné domy, situované v nádhernom, tichom prostredí malebnej Turčianskej obce Ivančiná.
Rodinné domy typu BUNGALOV poskytujú komfortný obytný priestor s maximálne účelnou vnútornou dispozíciou, záhradou a plochou na parkovanie. Nehnuteľnosti budú napojené na verejný vodovod a el. sieť. Domy sú situované na slnečnom pozemku s orientáciou terasy na juhozápadnú stranu. Rodinné domy budú vo variantách:
3 izb., 4 izb.,a 5 izbové.
Začiatok výstavby :
Je plánovaný na apríl 2021, dokončenie holodomu po jednotlivých zadaniach bude cca do 10 mesiacov.
Domy sa predávajú ako holodom v stave: Základové pásy,pokladový betón,hydroizolácie, obvodové murivo -vysokokvalitná pálená tehla -HELUZ hrúbka 44 cm,spĺňajúca najprísnejšie kritériá nízkoenergetického domu, + fasáda, priečky, vnútorné omietky, sadrokartónové podhľady so zvukovou izoláciou,drevený krov so zateplením , strešnou krytinou a okapovým systémom, okná, francúzke okno na terasu, vchodové dvere, komín s prípravou pre inštaláciu krbu, V cene domu je zabudovaná žumpa s napojením na nehnuteľnosť.. Dokončenie na kľúč je možné po vzájomnej dohode.. Ceny domov začínajú od 125.000 € v závislosti od veľkosti pozemku.
Celková cena obsahuje: Stavebný pozemok, prípojky(el. prípojka, voda, prístupová cesta s chodníkom)
- Projektová dokumentácia
- kompletné zabezpečenie prefinancovania stavby
- Inžiniering/ kompletná dokumentácia ,projekty a dokumenty k Stavebnému povoleniu/
- odovzdanie diela v stave Holodom
Podmienky získania nehnuteľnosti:
- Uzavretie zmluvy o dieloDodacie podmienky: do 10 mesiacov od podpisu zmluvy o dielo a prijatí zálohovej platby na účet zhotoviteľa diela(predávajúceho)

Cena 120 000,00 EUR/celkom. Ev. číslo: 137231

Celý popis Detail nehnuteľnosti
Zobraziť všetky domy

V kategórii pozemky okres Turčianske Teplice sa nachádza 11 pozemkov.

Pozemok pre bývanie Sklené Sklené na predaj

Foto Pozemok pre bývanie Sklené Sklené na predaj
ID: 137368 2 102,00m² 27 500€ 13,08€/m² Na pozemku:
žiadne siete
V blízkosti:
voda, elektrina

Ponúkame Vám na predaj pozemok kde nájdete pre seba súkromie, voľnočasové využitie spojené s turistikou, zimnými športami. V neďalekých Turčianskych Tepliciach využitie vodných športov či relax a wellnes v kúpeľoch. Plocha pozemku 2102m2. Pôvodný stav. Neupravená prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie. Ev. číslo: 137368

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Na predaj Mošovce pozemok pre bývanie - TOP ponuka

Foto Na predaj Mošovce pozemok pre bývanie - TOP ponuka
ID: 137280 891,00m² 27 000€ 30,30€/m² Na pozemku:
žiadne siete
V blízkosti:
voda

Na predaj pozemok - záhrada, Mošovce pri Turčianskych Tepliciach Plocha pozemku 891m2. Dobrý stav. Pozemok je široký 12m a dĺžka 73m. Je vhodný na investíciu a v budúcnosti stavbu chaty alebo rodinného domu. Fotky sú ilustračné. Energetická trieda: . Ev. číslo: 137280

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Pozemok pre bývanie Ivančiná na predaj - TOP ponuka

Foto Pozemok pre bývanie Ivančiná na predaj - TOP ponuka
ID: 137049 791,00m² dohodou dohodou Na pozemku:
žiadne siete
V blízkosti:
voda, elektrina

Neďaleko mesta Turčianske Teplice na okraji malej obce Ivančiná máme pre Vás pozemok, vhodný na stavbu rodinného domu, prípadne rekreačnej chaty. Plocha pozemku je 791m2, dĺžka 60m a šírka 17m. K pozemku vedie neupravená prístupová cesta. Vodovodná a elektrická prípojka sa nachádzajú vo vzdialenosti cca 70 m. Výhodou je tiché prostredie a nádherný výhľad. Cena dohodou na obhliadke. Ev. číslo: 137049

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Na predaj pozemok pre bývanie Horná Štubňa - TOP ponuka

Foto Na predaj pozemok pre bývanie Horná Štubňa - TOP ponuka
ID: 136926 2 215,00m² 48 730€ 22,00€/m² Na pozemku:
žiadne siete
V blízkosti:
voda, elektrina

Hľadate idealny pozemok na stavbu jedného dvoch či troch domov v blízkosti okresného mesta Turčianske Teplice? Ak ano tak pre vás je táto ponuka. Jedná sa o 2215m2 pozemok s prístupom s troch strán. Pozemok je možno prerozdeliť na dve až tri parcely a postaviť svoje bývanie. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť obhliadku: . Ev. číslo: 136926

Celý popis Detail nehnuteľnosti
Zobraziť všetky pozemky

V kategórii objekty okres Turčianske Teplice sa nachádzajú 2 objekty.

Dubové poľnohospodárke objekty na predaj

Foto Dubové poľnohospodárke objekty na predaj
ID: 129839 1 000,00m² 250 000€/dohoda 250,00€/m²/dohoda

Máte projekt pre novú bio-farmu, farmárske eko-rekreácie alebo podnikáte v poľnohospodárstve, zaujíma vás hospodárenie alebo pôvodná výroba? Máme pre Vás zaujímavú ponuku staršej hospodárskej usadlosti na okraji obce v okrese Turčianske Teplice, s rozľahlým pozemkom 15000m2, ku ktorým je možné dokúpiť ešte 5000m2. To je dostatočný priestor pre podnikanie, hospodárenie, chov zvierat, ale aj bývanie. Na tomto pozemku sa nachádza aj rodinný dom, výrobná hala s gátrom, stále využívaná stará tehelňa. Toto všetko je vsadené do krásneho prostredia blízko hory so obrovskou zásobou čerstvého vzduchu.
Ev. číslo: 129839

Celý popis Detail nehnuteľnosti

Na predaj sklad Turčianske Teplice - TOP ponuka

Foto Na predaj sklad Turčianske Teplice - TOP ponuka
ID: 129043 500,00m² dohodou dohodou

Na predaj sklad s administratívnou kanceláriou a pozemok Turčianske Teplice. Sklad má veľkosť cca 500m2 a pozemok má veľkosť 17000m2. Dobrý stav. Cena dohodou. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 129043

Celý popis Detail nehnuteľnosti
Zobraziť všetky objekty

V kategórii priestory okres Turčianske Teplice sa nachádza 1 priestor.

Na predaj výrobné priestory Liešno

Foto Na predaj výrobné priestory Liešno
ID: 136891 200,00m² dohodou dohodou

Chceli by ste začať podnikať v drevospracujúcom odvetví, no nemáte vhodné priestory? Máme pre Vás zabehnutú prevádzku píly, vrátane všetkých zákaziek a predmetu podnikania v súčasnej dobe existujúcich. Jedna sa o skladbu dvoch budov. V jednej sa nachádza komplet vybavenie píli ako je gáter, píla skracovačka, prepúšťačka, ostričky dve, odsávanie a rôznu elektroniku, UNC nakladač, štiepkovačka do priemeru 30cm, traktor, dve tatry jedna kontajner na prevoz štiepky a druhá s rukou. Pri súčasnej dobe obratu návratnosť do 5-6rokov. Taktiež je možnosť ponechať šikovný obslužný personál ktorý prevádzku dobre pozná a obsluhuje. Ev. číslo: 136891

Celý popis Detail nehnuteľnosti
Zobraziť všetky priestory
Prebieha načítavanie