domy na predaj okres Turčianske Teplice v sieti Reality holding +

Zobrazujem domy okres Turčianske Teplice v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality domov v okrese Turčianske Teplice

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre domu

Stav domu

Terén pozemku

Počet použitých filtrov: 0

V kategórii vidiecke domy okres Turčianske Teplice sa nachádza 1 vidiecky dom.

Vidiecky dom Mošovce na predaj - TOP ponuka

Foto Vidiecky dom Mošovce na predaj - TOP ponuka
ID: 136575 60,00m² 75 000€ 1 250,00€/m²

Hľadáte chalupu, ktorá dýcha históriou? V známej obci Mošovce pre Vás práve takúto máme. Je po čiastočnej rekonštrukcii, odizolovaná a s množstvom materiálu na dokončenie. V cene je aj so starožitným nábytkom vo výbornom stave. Nový majiteľ si môže chalupu dokončiť podľa vlastných predstáv. Je okamžite k dispozícii a aj obývateľná. Chalupa pozostáva z dvoch obytných miestnosti, toalety a kúpelne. Plocha pozemku je 623m2. K dispozícii je suchá klenbová pivnica. Chalupa sa bude vykurovať prostredníctvom krbu teplovzdušným rozvodom. V dome je privedená elektrika a voda. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka a kanalizáciaEnergetická trieda: D. Ev. číslo: 136575

Celý popis Detail domu
Zobraziť všetky vidiecke domy

V kategórii rodinné domy okres Turčianske Teplice sa nachádza 9 rodinných domov.

Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka

Foto Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka
ID: 137365 430,00m² dohodou dohodou

Obec založili na zákupnom práve. Názov má podľa richtára Petra Glasera. Doložená je z roku 1360 ako Chamarna Lehota, z roku 1367 ako Sceklenner lhota, z roku 1382 ako Plantatio vitrea, vulgariter autem Sclenar Helhota, z roku 1393 ako Gloershau, z roku 1400 ako Sceclenner, z roku 1401 ako Zklnerlehota, Zklenerlehota, z roku 1405 ako Scekleuner, Zklennorlehotya, Zklennarlehotya, z roku 1773 ako Sklenno, z roku 1920 ako Sklenô, z roku 1927 ako Sklené; maďarsky Szklené, Turócnémeti, nemecky Glaserhay. Od roku 1405 patrila mestu Kremnica. V roku 1715 mala 66 domácností, v roku 1785 mala 104 domov a 1270 obyvateľov, v roku 1828 mala 122 domov a 1563 obyvateľov, ktorí boli drevorubači, uhliari, chodili na príležitostné práce. V 19. storočí časť lesov vlastnil erár. V minulosti v obci pracovala sklárska huta. Za I. ČSR sa obyvatelia zaoberali poľnohospodárstvom, prácou v lesoch, baníctvom, remeslami ako košikárstvo, tkáčstvo a kolárstvo. V obci bola píla a liehovar. Aktívna bola Mestská organizácia Komunistickej strany Československa. Za SNP viedli partizáni ťažké boje s Nemcami. Počas frontu bolo zničených 250 domov. Po oslobodení obyvateľov nemeckej národnosti vysídlili a do obce sa prisťahovali Slováci z Maďarska a Rumunska.
Tu vám ponúkam na pozemku 1 941m2, ktorý je ohraničený malým potokom a hlavnou cestou dve stavby. Jedna vedená ako rodinný dom a druhá ako hospodárska budova. Zastavaná plocha domu je 221m2 a má 3 poschodia, hospodárska budova je na zastavanej ploche 95m2. Dom má elektrickú prípojku a taktiež je napojený na obecný vodovod. Nutná rekonštrukcia. K nehnuteľnosti je možnosť dokupit pozemky v kategórií lesný, orná pôda a aj trvalý trávnatý porast. Cena záleží či váš záujem bude o všetky nehnuteľnosti vedené na majiteľov, alebo len časť. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 137365

Celý popis Detail domu

Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka

Foto Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka
ID: 137278 400,00m² 51 000€ 127,50€/m²

Na brehu malého no veľmi úchvatného potôčka Vám veľmi radi predáme skvost. Veľký rodinný dom, s hospodárskou budovou a priľahlým pozemok v obci Sklené. Dom pozostáva z troch podlaží. Jedná sa o bývalú rodinnú hospodársku usadlosť s obchodom a pohostinstvom. Zastavaná plocha je 280m2. Dom je možné prerobiť na rodinný dom alebo penzión, farmu a podobne. Celková výmera pozemkov je 1947m2. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 137278

Celý popis Detail domu

Na predaj rodinný dom Ivančiná - exkluzívne v Rh+

Foto Na predaj rodinný dom Ivančiná - exkluzívne v Rh+
ID: 137233 108,00m² 114 000€ 1 055,56€/m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj účelné, nízkoenergetické rodinné domy, situované v nádhernom, tichom prostredí malebnej Turčianskej obce Ivančiná.
Rodinné domy typu BUNGALOV poskytujú komfortný obytný priestor s maximálne účelnou vnútornou dispozíciou, záhradou a plochou na parkovanie. Nehnuteľnosti budú napojené na verejný vodovod a el. sieť. Domy sú situované na slnečnom pozemku s orientáciou terasy na juhozápadnú stranu. Rodinné domy budú vo variantách:
3 izb., 4 izb.,a 5 izbové.
Začiatok výstavby :
Apríl 2021, dokončenie holodomu po jednotlivých zadaniach bude cca do 10 mesiacov.
Domy sa predávajú ako holodom v stave: Základové pásy,pokladový betón,hydroizolácie, obvodové murivo -vysokokvalitná pálená tehla -HELUZ hrúbka 44 cm,spĺňajúca najprísnejšie kritériá nízkoenergetického domu, + fasáda, priečky, vnútorné omietky, sadrokartónové podhľady so zvukovou izoláciou,drevený krov so zateplením , strešnou krytinou a okapovým systémom, okná, francúzke okno na terasu, vchodové dvere, komín s prípravou pre inštaláciu krbu, V cene domu je zabudovaná žumpa s napojením na nehnuteľnosť.. Dokončenie na kľúč je možné po vzájomnej dohode.. Ceny domov začínajú od 114.000 € v závislosti od veľkosti pozemku.
Celková cena obsahuje: Stavebný pozemok, prípojky(el. prípojka, voda, prístupová cesta s chodníkom)
- Projektová dokumentácia
- kompletné zabezpečenie prefinancovania stavby
- Inžiniering/ kompletná dokumentácia ,projekty a dokumenty k Stavebnému povoleniu/
- odovzdanie diela v stave Holodom
Podmienky získania nehnuteľnosti:
- Uzavretie zmluvy o dielo
- Uhradenie celkovej dohodnutej ceny podľa zmluvy o dielo
Platobné podmienky:
Zaplatenie zálohovej platby vo výške 40% z celkovej ceny Holodomu -
- po uzatvorení zmluvy o dielo a zložení zálohy ,je zákazníkovi zavkladovaný pozemok do osobného vlastníctva v príslušnom Katastri nehnuteľností.
Ďaľších 40% z celkovej ceny uhradí záujemca - po zastrešení holodomu
20% po dokončení diela podľa zmluvných podmienok, pred prepisom nehnuteľnosti na koncovéhoé majiteľa
*Zálohová platba je závislá od príslušnej zóny parcely

. Ev. číslo: 137233

Celý popis Detail domu

Rodinný dom na predaj Ivančiná - exkluzívne v Rh+

Foto Rodinný dom na predaj Ivančiná - exkluzívne v Rh+
ID: 137231 135,00m² 125 000€ 925,93€/m²

Ponúkame Vám na predaj účelné, nízkoenergetické rodinné domy, situované v nádhernom, tichom prostredí malebnej Turčianskej obce Ivančiná.
Rodinné domy typu BUNGALOV poskytujú komfortný obytný priestor s maximálne účelnou vnútornou dispozíciou, záhradou a plochou na parkovanie. Nehnuteľnosti budú napojené na verejný vodovod a el. sieť. Domy sú situované na slnečnom pozemku s orientáciou terasy na juhozápadnú stranu. Rodinné domy budú vo variantách:
3 izb., 4 izb.,a 5 izbové.
Začiatok výstavby :
Je plánovaný na apríl 2021, dokončenie holodomu po jednotlivých zadaniach bude cca do 10 mesiacov.
Domy sa predávajú ako holodom v stave: Základové pásy,pokladový betón,hydroizolácie, obvodové murivo -vysokokvalitná pálená tehla -HELUZ hrúbka 44 cm,spĺňajúca najprísnejšie kritériá nízkoenergetického domu, + fasáda, priečky, vnútorné omietky, sadrokartónové podhľady so zvukovou izoláciou,drevený krov so zateplením , strešnou krytinou a okapovým systémom, okná, francúzke okno na terasu, vchodové dvere, komín s prípravou pre inštaláciu krbu, V cene domu je zabudovaná žumpa s napojením na nehnuteľnosť.. Dokončenie na kľúč je možné po vzájomnej dohode.. Ceny domov začínajú od 125.000 € v závislosti od veľkosti pozemku.
Celková cena obsahuje: Stavebný pozemok, prípojky(el. prípojka, voda, prístupová cesta s chodníkom)
- Projektová dokumentácia
- kompletné zabezpečenie prefinancovania stavby
- Inžiniering/ kompletná dokumentácia ,projekty a dokumenty k Stavebnému povoleniu/
- odovzdanie diela v stave Holodom
Podmienky získania nehnuteľnosti:
- Uzavretie zmluvy o dieloDodacie podmienky: do 10 mesiacov od podpisu zmluvy o dielo a prijatí zálohovej platby na účet zhotoviteľa diela(predávajúceho)

Cena 120 000,00 EUR/celkom. Ev. číslo: 137231

Celý popis Detail domu
Zobraziť všetky rodinné domy

V kategórii rodinné vily okres Turčianske Teplice sa nachádzajú 2 rodinné vily.

Na predaj Turčianske Teplice rodinná vila - TOP ponuka

Foto Na predaj Turčianske Teplice rodinná vila - TOP ponuka
ID: 135992 860,00m² 274 990€/dohoda 319,76€/m²/dohoda

Ponúkame Vám vlastniť noblesnú vilu, ktorá dýcha históriou. Svojim vonkajším atraktívnym vzhľadom osloví milovníkov histórie a zašlých čias ktoré tvorili miestnu históriu. Svojou lokalitou, v blízkosti liečebného kúpeľného domu je stvorená pre prestavbu na penzión s príslušnými službami a oddychom s možnosťou wellnesu. Vila rada privíta svojich nových majiteľov a po rekonštrukcii podľa vlastných predstáv a potrieb je vhodná slúžiť ako rodinná vila, penzión, či zariadenie s poskytnutím občerstvenia či reštauračných služieb s ubytovaním. V blízkom okolí je nádherná príroda ktorá je turistickým rajom. Okná aj celkový stav vily je pôvodný, primeraný veku. Toho času je neobývaný. Vo svojich priestoroch nájde využitie aj ako podnikateľský objekt so skvelou polohou. Plocha úžitková 860m2, podlahová 860m2, zastavaná 860m2, pozemku 1210m2, k dispozícii: pivnica, balkón. Nutná rekonštrukcia. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie. Cena 274 990,00 EUR/celkom dohoda možná. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 135992

Celý popis Detail domu

Turčianske Teplice na predaj rodinná vila - TOP ponuka

Foto Turčianske Teplice na predaj rodinná vila - TOP ponuka
ID: 133246 860,00m² dohodou dohodou

Ak ste milovníkom slovenského seriálu z kúpeľného prostredia "Kolonáda" z malebného kúpeľného mestečka, ponúkame Vám rodinnú vilku, v ktorej boli natáčané situačné scény. Vila ponúka možnosť využiť aj na podnikateľské účely, keďže má výbornú polohu v blízkosti kúpeľného parku aj kúpeľov. Ideálne miesto na wellness a relaxačné pobyty s možnosťou poskytovania občerstvenia alebo reštauračných či ubytovacích služieb.Vila je poschodová s možnosťou vybudovania podkrovných izieb. Pivnica je pod polovicou nehnuteľnosti. Vila je pripravená pre nového majiteľa, ktorý si ju zrekonštruuje podľa vlastných potrieb a predstáv. Nehnuteľnosť je suchá. Je to architektonický skvost, ktorý si každý rád pozrie a určite ocení túto čarovnú stavbu s romantickou vežičkou. Plocha úžitková 860m2, podlahová 860m2, zastavaná 860m2, pozemku 1210m2, k dispozícii: pivnica, terasa. Nutná rekonštrukcia. Steny: omietky. Okná: drevenné staré. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Kúrenie: centrálne, plynové, drevo/uhlie, radiátory. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: pekný výhľad. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 133246

Celý popis Detail domu
Zobraziť všetky rodinné vily

V kategórii domy v pôvodnom stave okres Turčianske Teplice sa nachádzajú 3 domy v pôvodnom stave.

Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka

Foto Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka
ID: 137365 430,00m² dohodou dohodou

Obec založili na zákupnom práve. Názov má podľa richtára Petra Glasera. Doložená je z roku 1360 ako Chamarna Lehota, z roku 1367 ako Sceklenner lhota, z roku 1382 ako Plantatio vitrea, vulgariter autem Sclenar Helhota, z roku 1393 ako Gloershau, z roku 1400 ako Sceclenner, z roku 1401 ako Zklnerlehota, Zklenerlehota, z roku 1405 ako Scekleuner, Zklennorlehotya, Zklennarlehotya, z roku 1773 ako Sklenno, z roku 1920 ako Sklenô, z roku 1927 ako Sklené; maďarsky Szklené, Turócnémeti, nemecky Glaserhay. Od roku 1405 patrila mestu Kremnica. V roku 1715 mala 66 domácností, v roku 1785 mala 104 domov a 1270 obyvateľov, v roku 1828 mala 122 domov a 1563 obyvateľov, ktorí boli drevorubači, uhliari, chodili na príležitostné práce. V 19. storočí časť lesov vlastnil erár. V minulosti v obci pracovala sklárska huta. Za I. ČSR sa obyvatelia zaoberali poľnohospodárstvom, prácou v lesoch, baníctvom, remeslami ako košikárstvo, tkáčstvo a kolárstvo. V obci bola píla a liehovar. Aktívna bola Mestská organizácia Komunistickej strany Československa. Za SNP viedli partizáni ťažké boje s Nemcami. Počas frontu bolo zničených 250 domov. Po oslobodení obyvateľov nemeckej národnosti vysídlili a do obce sa prisťahovali Slováci z Maďarska a Rumunska.
Tu vám ponúkam na pozemku 1 941m2, ktorý je ohraničený malým potokom a hlavnou cestou dve stavby. Jedna vedená ako rodinný dom a druhá ako hospodárska budova. Zastavaná plocha domu je 221m2 a má 3 poschodia, hospodárska budova je na zastavanej ploche 95m2. Dom má elektrickú prípojku a taktiež je napojený na obecný vodovod. Nutná rekonštrukcia. K nehnuteľnosti je možnosť dokupit pozemky v kategórií lesný, orná pôda a aj trvalý trávnatý porast. Cena záleží či váš záujem bude o všetky nehnuteľnosti vedené na majiteľov, alebo len časť. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 137365

Celý popis Detail domu

Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka

Foto Rodinný dom Sklené na predaj - TOP ponuka
ID: 137278 400,00m² 51 000€ 127,50€/m²

Na brehu malého no veľmi úchvatného potôčka Vám veľmi radi predáme skvost. Veľký rodinný dom, s hospodárskou budovou a priľahlým pozemok v obci Sklené. Dom pozostáva z troch podlaží. Jedná sa o bývalú rodinnú hospodársku usadlosť s obchodom a pohostinstvom. Zastavaná plocha je 280m2. Dom je možné prerobiť na rodinný dom alebo penzión, farmu a podobne. Celková výmera pozemkov je 1947m2. Energetická trieda: D. Ev. číslo: 137278

Celý popis Detail domu

Rodinný dom Dubové Slepá na predaj - ihneď k dispozícii

Foto Rodinný dom Dubové Slepá na predaj - ihneď k dispozícii
ID: 118280 1 117,00m² 66 900€ 59,89€/m²

Celý popis Detail domu
Zobraziť všetky domy v pôvodnom stave
Prebieha načítavanie