ID: 138586 Na predaj trvalý trávnatý porast Turčianska Štiavnička Turčianska Štiavnička

Trvalý trávnatý porast Turčianska Štiavnička Turčianska Štiavnička

Cena: dohodou 
Cena za m²: n/a
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 34 x
Výmera: 1574 m²
Účel: trvalý trávnatý porast
Terén:
Na pozemku: žiadne siete
V blízkosti: voda, elektrina

Popis trvalého trávnatého porastu

Vo výhradnom zastúpení, EXKLUZÍVNE, na predaj pozemok, ktorý je vhodný na rekreačné využitie aj investičnú príležitosť. Nachádza sa v Turčianskej Štiavničke, hraničí s obcou Podhradie, je rovinatý vedený na katastri trvalý trávny porast o výmere 1574 m². Pozemok sa nachádza pri asfaltovej komunikácii, ľahko dostupný do okresného mesta Martin, ktoré je vzdialené 10 km. Výborná investičná príležitosť. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite mimo zastavaného územia. Ak hľadáte bývanie na vidieku s možnosťou dopestovania vlastnej zeleniny, ovocia. Lokalita ponúka rôzne formy vyžitia, turistiku, športové aktivity. Okolitú prírodu si zamilujete, vrátane nádherných výhľadov na pohoria Malej Fatry. Vodu je možné riešiť vlastnou studňou alebo prípojkou podľa podmienok TURVOD-u. elektrika v súčasnosti je ideálne riešiť solárnymi panelmi. Podľa ÚP obce Turčianska Štiavnička je lokalita na rekreačné využitie a je vhodné aj vybudovať rekreačnú stavbu za tým účelom. Pozemok má rozmery 110x16 m2. Cena na požiadanie v realitnej kancelárii. V obci sa prestavuje kaštieľ na hotelový komplex s wellness. V zmysle platného Územného plánu obce je pozemok určený na rekreačný účel https://www.tstiavnicka.sk/download_file_f.php?id=1595372 Ev. číslo: 138586 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

realitná maklérka Navrátilová Elena

 foto

Byty v oblastiach: Okres Martin, okres Turčianske Teplice

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Martin, Okres Turčianske Teplice, Ružomberok,

Popis lokality Turčianska Štiavnička Turčianska Štiavnička

Vidiecke bývanie v lone prírody

V blízkosti trvalého trávnatého porastu sa nachádza

bankomat (nad 1km), pošta (nad 1km), detské ihrisko (do 100m), škôlka/jasle (nad 1km), obchod (do 500m), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (nad 1km), zastávka verejnej dopravy (do 500m), prístupová cesta (pri pozemku), vodovod (do 100m), rozvod elektriny (do 100m), kanalizácia (nad 100m), plynovod (nad 100m), letisko (7.633km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie