ID: 134139 Rekreačný objekt na predaj Prievidza Slovensko

Rekreačný objekt Prievidza Slovensko

Cena: dohodou 
Cena za m²: n/a
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 262 x
Výmera: 2000 m²
Stav: dobrý
Energ. trieda: D

Popis rekreačného objektu

Pre nášho klienta hľadáme rekreačné zariadenie vhodné na detský tábor s kapacitou min 100 detí. Napojenie na IS nevyhnutné. Lokalita: horské prostredie alebo v blízkosti vodnej plochy. Predajom vašej nehnuteľnosti prostredníctvom našej RK získate poukaz na Kanárske Cena dohodou. Energetická trieda: C. Ev. číslo: 134139 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

vedúci pobočky Debnár Ladislav, Ing.

 foto

Byty v oblastiach: Okres Prievidza, Bojnice,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Prievidza, Okres Partizánske,

Popis lokality Prievidza Slovensko

Slovensko

V blízkosti rekreačného objektu sa nachádza

bankomat (nad 1km), pošta (nad 1km), detské ihrisko (do 100m), škôlka/jasle (nad 1km), obchod (nad 1km), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (nad 1km), zastávka verejnej dopravy (do 1km), prístupová cesta (pri pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (na pozemku), plynovod (pri pozemku), letisko (3.856km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie