ID: 134094 exkluzívne v Rh+ Rodinný dom na predaj Beluša Trenčianska

Rodinný dom exkluzívne v Rh+ Beluša Trenčianska

Cena: dohodou 
Cena za m²: n/a
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 2283 x
Výmera: 194 m²
Pozemok: 479 m²
Počet izieb: 4
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Energ. trieda: E

Popis rodinného domu

Na predaj jednopodlažný podpivničený rodinný dom v obci Beluša, okres Púchov. Dom v tvare "L" sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 479m2. Pozemok je oplotený. Dom o výmere 194m2 má základy z betónu, vonkajšiu omietku vápenocementovú a strechu sedlovú. Aktuálne je predná časť domu zariadená ako bar ( barový pult, stoly, stoličky, terasa pred domom s drevenými lavicami so stolom). Sociálne zariadenia sú prispôsobené požiadavkám tohto druhu podnikania. V tejto časti domu sú plastové okná. Zadná časť domu je v pôvodnom stave, vrátane pôvodných okien. Rodinný dom je vhodný jednak na bývanie, zároveň však ponúka rôzne možnosti podnikania, a preto môže byť veľmi výnosnou investíciou. Cena: dohodou. Cena zahŕňa vypracovanie kúpno – predajných zmlúv, návrh na vklad, kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 €, overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách a vybavenie financovania hypotekárnym úverom Pre viac informácii alebo dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Ev. číslo: 134094 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

realitný maklér Ducká Henrieta

 foto

Byty v oblastiach: Trenčiansky kraj,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Trenčín,

Popis lokality Beluša Trenčianska

Beluša sa nachádza na Strednom Považí, v severnej časti Ilavskej kotliny, v údolí rieky Váh. V obci je plná občianska vybavenosť t.j.: škola, škôlka, lekár, pošta, železničná a autobusová zástavka.

V blízkosti rodinného domu sa nachádza

bankomat (5 minút), pošta (5 minút), detské ihrisko (5 minút), škôlka/jasle (5 minút), obchod (5 minút), nemocnica/zdravotné stredisko (15 minút), škola (5 minút), zastávka verejnej dopravy (5 minút), prístupová cesta (pri pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (pri pozemku), plynovod (na pozemku),

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie