ID: 133871 12000m2 Bojnice pozemok pre komerčnú výstavbu na predaj

Pozemok pre komerčnú výstavbu 12000m2 Bojnice

Cena: dohodou 
Cena za m²: n/a
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 333 x
Výmera: 12000 m²
Účel: pozemok pre komerčnú výstavbu
Terén: mierne svahovitý
Na pozemku: žiadne siete
V blízkosti: voda, plyn, elektrina

Popis pozemku pre komerčnú výstavbu

Na predaj pozemky pre komerčnú výstavbu v lukratívnej časti kúpeľného mesta Bojnice. Mierne svahovitý pozemok o ploche 12000m2 s nádhernými výhľadmi na panorámu Hornej Nitry je predurčený k vytvoreniu príjemného prostredia pre budúcich klientov v luxusnej lokalite v blízkosti Bojnického zámku. Tento pozemok je vhodná INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ pre náročného investora, ktorý má záujem podnikať v oblasti cestovného ruch a služieb. V zmysle UPI je pozemky možné využiť na výstavbu polyfunkčných objektov obchodu, služieb, administratívy a zariadení prechodného ubytovania. Výhody: dostupné IS na hranici pozemku so stanoviskami dotknutých orgánov, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Podrobnejšie informácie pre vážnych záujemcov radi poskytneme osobne v našej RK. Cena dohodou. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Ev. číslo: 133871
Klientom RH ponúkame "All inclusive servis" https://realityholding.sk/all-inclusive-servis/
Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

vedúci pobočky Debnár Ladislav, Ing.

 foto

Byty v oblastiach: Okres Prievidza, Bojnice,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Prievidza, Okres Partizánske,

Popis lokality Bojnice

Mesto Bojnice svojou polohou a turistickými atrakciami, kúpeľmi, kúpaliskom, zoo a krásnym historickým zámkom je jedno z najvýznamnejších turistických miest v Slovenskej republike. Bojnice sú zaradené medzi 5 miest s najväčšou perspektívou rozvoja cestovného ruchu v rámci Európskej Únie. Okrem známych a preslávených Bojnických kúpeľov so zahraničnou klientelou ( s prírodnou, liečivou, hydrogén-uhličitanovo-síranovou, vápnikovo-horčíkovou hypotonickou vodou s teplotou od 28 – 52 ºC, ktorá vyviera z 9 prameňov), s jedným s najkrajších zámkov v Európe a Zoologickej záhrady, ktorá patrí medzi najstaršie na Slovensku ašpirujú Bojnice na „Slovenské Karlové Vary“.

V blízkosti pozemku pre komerčnú výstavbu sa nachádza

bankomat (do 1km), pošta (do 1km), detské ihrisko (do 1km), škôlka/jasle (nad 1km), obchod (do 1km), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (nad 1km), zastávka verejnej dopravy (do 100m), prístupová cesta (pri pozemku), vodovod (pri pozemku), rozvod elektriny (pri pozemku), kanalizácia (pri pozemku), plynovod (pri pozemku), letisko (1.441km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie