ID: 128146 Horné Orešany Horné Orešany zastavané plochy a nádvoria na predaj

Zastavané plochy a nádvoria Horné Orešany Horné Orešany

Cena: 45 000,00 €
Cena za m²: 63,56 €
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 1031 x
Výmera: 708 m²
Účel: zastavané plochy a nádvoria
Terén: mierne svahovitý
Na pozemku: voda, plyn, elektrina
V blízkosti: žiadne siete

Popis plochy a nádvoria

Na predaj pozemok v obci Horné Orešany, orientovaný na JV. Plocha pozemku 708m2, šírka 9 m, dĺžka 73 m, vhodný na výstavbu. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta z oboch strán pozemku, takže je možnosť rozdelenia pozemku na dva samostatné pozemky. Takisto všetky inžinierske siete sa nachádzajú po oboch stranách. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, studňa. Je možnosť napojenia sa na verejnú kanalizáciu. Pôvodný dom zbúraný a na LV je zápis o zrušení súpisného čísla. Výhody pozemku: slnečný, v centre obce, vybudované inžinierske siete, možnosť rozdelenia. Cena 45 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: . Ev. číslo: 128146 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

manger Haščáková Diana Mgr.

 foto

Byty v oblastiach: Trnavský kraj, Okres Trnava,

Domy a pozemky v oblastiach: Trnavský kraj, Okres Trnava,

Popis lokality Horné Orešany Horné Orešany

Obec Horné Orešany sa nachádza na úpätí Malých Karpát, veľmi pekné okolie. Dobré dopravné spojenie smerom na Trnavu aj Bratislavu. Občianska vybavenosť obce na veľmi dobrej úrovni.

V blízkosti plochy a nádvoria sa nachádza

bankomat (15 minút), pošta (10 minút), detské ihrisko (10 minút), škôlka/jasle (10 minút), obchod (5 minút), nemocnica/zdravotné stredisko (1 hodina), škola (10 minút), zastávka verejnej dopravy (5 minút), prístupová cesta (pri pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (pri pozemku), plynovod (na pozemku), letisko (6.38km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie