ID: 125642 Kráľovský Chlmec . obchodné priestory na predaj

Obchodné priestory Kráľovský Chlmec .

Cena: 13 000,00 €
Cena za m²: 136,84 €
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 1093 x
Výmera: 95 m²
Stav: dobrý
Energ. trieda: C

Popis obchodného priestoru

Na predaj obchodný priestor v meste Kráľovský Chlmec. Plocha 95m2. Bývalý bufet, hned pri hlavnej ceste. Vchodné na komerčné viužitie. Dobrý stav. Asfaltová prístupová cesta. Cena 12 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: C. Ev. číslo: 125642 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

realitný maklér Palkó František

 foto

Byty v oblastiach: Košický kraj,

Domy a pozemky v oblastiach: Košický kraj,

Popis lokality Kráľovský Chlmec .

Kráľovský Chlmec je najväčšou osadlosťou regiónu, počet obyvateľov je 8033. Je centrom viacerých úradov a inštitúcií regionálneho charakteru, na území mesta sa nachádza viac škôl, zdravotnícke centrum a útvary poskytujúce rôzne služby.
Kultúrny život mesta charakterizuje množstvo divadelných, hudobných a výtvarných podujatí.
Blízkosť trojhraničia môže byť pre mesto užitočná, táto geopolitická výhoda v rámci Európskej únie otvára ďalšie dlhodobé možnosti v rozvoji. V záujme rozvoja poľnohospodárstva, priemyslu, služieb a cestovného ruchu v budúcnosti je žiadúca spolupráca mesta, regiónu Medzibodrožie, blízkych miest a mikroregiónoch v okolitých štátoch.

V blízkosti obchodného priestoru sa nachádza

.

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie