ID: 118833 exkluzívne v Rh+ Na predaj vinice, chmelnice Viničky Tokajská vinohradnícka oblasť

Vinice, chmelnice exkluzívne v Rh+ Viničky Tokajská vinohradnícka oblasť

Cena: 26 000,00 €
Cena za m²: 12,42 €
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 2452 x
Výmera: 2094 m²
Účel: vinice, chmelnice
Terén: mierne svahovitý
Na pozemku: elektrina
V blízkosti: voda, plyn

Popis vinice a chmelnice

Na predaj vinice, ktoré sa nachádzajú v Tokajskej vinohradníckej oblasti. Vinice sú orientované na juh v obci Viničky. Na pozemku sa nachádza murovaný domček s 2 izbami a pivnicou. Celková výmera pozemku je 2094 m2. Celý pozemok je udržiavaný a je v dobrom stave. Mierne svahovitý. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný počas celého dňa, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 26 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: . Ev. číslo: 118833 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

realitný maklér Palkó František

 foto

Byty v oblastiach: Košický kraj,

Domy a pozemky v oblastiach: Košický kraj,

Popis lokality Viničky Tokajská vinohradnícka oblasť

Hoci je slovenská vinohradnícka oblasť Tokaj malá, patrí medzi pár svetových unikátov, kde možno dopestovať hrozno na výrobu prírodne sladkých vín. Na južných svahoch Zemplínskych vrchov, kde leží, sa vínna réva pestuje už po dve tisícročia, od čias nadvlády Rimanov.O tokajskom víne sa hovorí ako o elixíre večnej mladosti. Aj preto si ho hojne dopriali králi, cisári a ruskí cári, tí mali vo svojich pivniciach v Sankt Peterburgu vzácne staré ročníky tokajského. Medzi obdivovateľov tokajského vína patrili aj Voltaire, Cromwell, ba i Napoleon a slávny francúzsky kráľ Ľudovít XIV. V tomto období tokajské víno dostalo prívlastok – Vinum regum – reg vinorum, čo v slovenskom preklade znamená víno kráľov – kráľ vín.

V blízkosti vinice a chmelnice sa nachádza

Len 5km od Madarskej hranice. 500metrov od Rybník Podkova ktorá predstavuje mŕtve rameno rieky Bodrog. Bankomat (nad 1km), pošta (do 1km), detské ihrisko (do 500m), škôlka/jasle (do 1km), obchod (do 500m), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (do 100m), zastávka verejnej dopravy (do 100m), prístupová cesta (na pozemku), vodovod (pri pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (pri pozemku), plynovod (pri pozemku),

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie