ID: 118240 Rezervované Na predaj Terchová pod Rosutcom chata

Chata Terchová pod Rosutcom

Cena: 210 000,00/dohoda 
Cena za m²: 1 050,00 €
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 2995 x
Výmera: 200 m²
Stav: novostavba
Energ. trieda: D

Popis chaty

Na predaj krásna zrubová chata Terchová Vrátna dolina s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Chata je celá podpivničená, na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa so spotrebičmi, veľký krb, ktorý má vyvedené prieduchy do ostatných miestností, spoločenská miestnosť s výstupom na veľkú terasu s výhľadom na lyžiarské stredisko Vrátna s možnosťou posedenia, grilovania, posedenia s priateľmi pri guláši. Na poschodí sa nachádzajú 3 pekné miestnosti s výstupom na terasu celoročne zaliatu slnkom, kúpeľňa, WC. Vykurovanie chaty je zabezpečené aj elektrickým podlahovým kúrením, ktoré je možné kombinovať pomocou krbu. Chata je kompletne zateplená, vybavená alarmom a predáva sa kompletne zariadená. Kúpou nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 118240 Kontakt maklér: 0917495880, kontakt pobočka: 0917206206.

Osobná asistentka Žilina developer Ondríšková Júlia

 foto

Byty v oblastiach: Žilina, Okres Kysucké Nové Mesto, Rajec, Okres Čadca, Okres Bytča, Rajecké Teplice,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Žilina, Okres Kysucké Nové Mesto, Rajec, Okres Čadca, Okres Bytča, Rajecké Teplice,

Popis lokality Terchová pod Rosutcom

stredisko cestovného ruchu, množstvo kultúrnych podujatí, letná a zimná turistika, zimné športy, hubárčenie, významnou časťou terchovského folklóru je ľudová hudba a ľudové tradície

V blízkosti chaty sa nachádza

bankomat (nad 1km), pošta (nad 1km), detské ihrisko (nad 1km), škôlka/jasle (nad 1km), obchod (nad 1km), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (nad 1km), zastávka verejnej dopravy (nad 1km), prístupová cesta (pri pozemku), vodovod (pri pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (nad 100m), plynovod (nad 100m), (3.212km), reštaurácia (4.354km), park (6.495km), potraviny (4.962km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie