ID: 117416 exkluzívne v Rh+ Lysá pod Makytou Dešná rodinný dom na predaj

Rodinný dom exkluzívne v Rh+ Lysá pod Makytou Dešná

Cena: dohodou 
Cena za m²: n/a
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 3235 x
Výmera: 300 m²
Pozemok: 1832 m²
Počet izieb: 7
Stav: veľmi dobrý
Energ. trieda: D

Popis rodinného domu

Na predaj rodinný dom, v súčasnosti využívaný ako rekreačné stredisko, dá sa prerobiť aj na trvalé bývanie. Dom má 4 izby, kuchyňu so špajzou, spoločenskú miestnosť s krbom, kúpeľňu, 2xWC. Dá sa zobytniť ešte podkrovie.Dom je čiastočne podpivničený. V exteriéri sa na chádza sauna,jakuzza, vonkajší krb, dielňa, garáž, altánok s posedením. K nehnuteľnosti prináleží rozsiahly pozemok vo veľkosti 1800m2. Cena dohodou. Ev. číslo: 117416 Kontakt maklér: 0917495880, kontakt pobočka: 0917206206.

Osobná asistentka Žilina developer Ondríšková Júlia

 foto

Byty v oblastiach: Žilina, Okres Kysucké Nové Mesto, Rajec, Okres Čadca, Okres Bytča, Rajecké Teplice,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Žilina, Okres Kysucké Nové Mesto, Rajec, Okres Čadca, Okres Bytča, Rajecké Teplice,

Popis lokality Lysá pod Makytou Dešná

Rodinný dom Dešná sa nachádza v obci Lysá pod Makytou, v miestnej časti Dešná, len 3 kilometre od hraničného prechodu s Českou republikou. Chata je situovaná v oblasti Bielych Karpát a Javorníkov, ktoré s obľubou navštevujú najmä milovníci turistiky a prekrásnej prírody. Len necelú hodinku cesty autom od chaty môžu hostia navštíviť zoo v Zlíne v Českej republike, kde je možné vidieť zvieratá zo všetkých kútov sveta. V zimnom období hosťom odporúčame skvelú lyžovačku či sánkovačku v SKI centre Dešná, ktorá nestráca svoje čaro ani večer vďaka osvetleným zjazdovkám.

V blízkosti rodinného domu sa nachádza

bankomat (do 500m), pošta (do 500m), detské ihrisko (do 500m), škôlka/jasle (do 500m), obchod (do 100m), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (do 500m), zastávka verejnej dopravy (do 100m), prístupová cesta (na pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (na pozemku), plynovod (na pozemku), škola (3.744km), kúpele (3.682km), pošta (4.201km), stravovacie zariadenie (3.412km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie