chaty a chalupy na predaj okres Trenčín v sieti Reality holding +

Zobrazujem chaty a chalupy okres Trenčín v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality chát a chalúp v okrese Trenčín

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre chaty a chalupy

Stav chaty a chalupy

Terén pozemku

Počet použitých filtrov: 0

chaty okres Trenčín

V kategórii chaty okres Trenčín sa nachádza 7 chát.

Na predaj Trenčianske Teplice Baračka chata - TOP ponuka

Foto Na predaj Trenčianske Teplice Baračka chata - TOP ponuka
ID: 136371 96,00m² 65 000€ 677,08€/m²

Na predaj pekná a veľká murovaná chata s parametrami rodinného domu v blízkosti kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Nachádza sa v peknom prírodnom prostredí pri priehrade Baračka, obklopená lesom, s asfaltovou prístupovou cestou. Je obklopená menším pozemkom o výmere 251 m2, ktorý je ale čiastočne prepojený s peknou prírodou okolo, a preto pôsobí väčším dojmom. Okolie chaty je prevažne rovinaté a upravené (trávnik). Chata je napojená na verejnú elektriku a mestský vodovod, odvod splaškových vôd do septika.
Jedná sa o murovanú stavbu s 2 obytnými podlažiami. Na prízemí je vstupná predsieň, kuchyňa, izba a WC. Na poschodí sa nachádza obývacia izba s krbom a balkónom s pekným výhľadom na okolie, 2 spálne, kuchyňa a kúpeľňa. Je k dispozícii aj prestrešená terasa s prirodzeným chládkom, lebo sa nachádza pod lesom, ktorá umožňuje posedenie pre väčšiu skupinu ľudí.
Pri chate je aj skladová miestnosť prístupná zvonka.
Chata je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Je k dispozícii ihneď a umožňuje pobyt aj väčšieho počtu hostí, prípadne pobyt 2 nezávislých skupín. Je vhodná aj na dlhodobý pobyt, alebo sezónne trvalé bývanie.
Táto ponuka je jedinečná, lebo sa pri nej stretávajú výhody, ktoré len málokedy nájdete všetky „pohromade“ a nemusíte robiť takmer žiadne kompromisy: atraktívne prostredie, dobrý prístup, pekné a tiché prostredie, murovaná a veľká stavba napojená na inžinierske siete a dostatok súkromia. Radi Vás privítame na osobnej obhliadke.
Cena 65 000 EUR celkom. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, potrebný na úspešný prevod nehnuteľnosti. Ev. číslo: 136371.

Celý popis Detail chaty a chalupy

Chata Trenčín Juh Východná na predaj - ihneď k dispozícii

Foto Chata Trenčín Juh Východná na predaj - ihneď k dispozícii
ID: 136367 12,00m² 13 200€ 1 100,00€/m²

na predaj pekná záhradka s chatkou v Trenčíne, časť JUH - záhradkárska osada na konci Východnej ulice. Pekné tiché a slnečné prostredie s dobrým prístupom, mierne svahovitý sklon. Záhrada je vyčistená, sú tu vysadené 4 ovocné stromy (jabloň, hruška, marhuľa, broskyňa), maliny a je pripravená aj plocha na hriadky. Na pozemku je rozvod úžitkovej vody na polievanie a sudy na zber vody. Chatka je drevená s murovanou pivničkou, vybavená bežným nábytkom (posteľ, stolík, súprava na vonkajšie sedenie) a je v pôvodnom stave. Osada je riadne oplotená s uzamykateľnou bránou. Táto nehnuteľnosť je vhodná pre záhradkára, alebo aj ako zázemie na trávenie voľného času a relax v prírodnom prostredí v blízkosti mesta. Radi Vás privítame na osobnej obhliadke. Cena 13 200,00 EUR/celkom. Zabezpečíme kompletný právny servis, potrebný na úspešný prevod na nového majiteľa. Ev. číslo: 136367.

Celý popis Detail chaty a chalupy

Trenčín Kubrica chata na predaj - rezervované

Foto Trenčín Kubrica chata na predaj - rezervované
ID: 136286 58,00m² 33 000€ 568,97€/m²

Celý popis Detail chaty a chalupy

Trenčín Kubrica chata na predaj - rezervované

Foto Trenčín Kubrica chata na predaj - rezervované
ID: 135849 57,00m² 39 000€ 684,21€/m²

Na predaj väčšia a výborne dostupná chata s inžinierskymi sieťami priamo v meste Trenčín, v peknom prírodnom prostredí v obľúbenej rekreačnej časti Kubrica. Táto chata so súpisným číslom je vhodná aj na prímestské trvalé bývanie, alebo ako investícia. Priamo k chate vedie asfaltová cesta, nie je nutné prekonávať žiadne výrazné stúpania, a preto je táto chata vhodná aj na celoročné využitie. Do blízkej prímestskej časti premáva MHD. Jedná sa o dolinu, obklopenú z každej strany lesom, vhodnú na vychádzky, v blízkosti je minerálny prameň, sedlo Lúčky, možnosť túry smer Trenčianske Teplice. Od centra mesta Trenčín je vzdialená len 5 km. Veľmi príjemné je aj samotné okolie chaty - priamo pri chate je ohnisko s posedením a za chatou sa nachádza veľká lúka s miernym sklonom, na ktorú je možný prístup priamo z pozemku. Pozemok pri chate je v osobnom vlastníctve, má výmeru 467 m2 a aktuálne nie je oplotený. Vjazd autom je možný na pozemok. Chata je napojená na verejnú elektriku (aj 380V) a verejný vodovod, je potrebné doriešiť dobudovanie žumpy alebo čističky na odpadovú vodu. V lokalite funguje odvoz odpadu. Vykurovanie aktuálne kachľami na pevné palivo a otvoreným krbom. Chata je priestorná, prízemná, nachádzajú sa tu 2 nepriechodné izby, kuchyňa, hygienická miestnosť a presklená veranda. Pôdorys chatky je pripojený vo fotografiách k inzerátu. Nie je teda nutné prekonávať žiadne strmé schody, všetky miestnosti sú na jednom podlaží (štýl bungalovu).
Chata je v pôvodnom, ale stavebne zachovalom stave, jedná sa o drevenú stavbu stĺpíkovej konštrukcie na betónovom základe so strechou pokrytou plechovou krytinou.
Má vzhľadom na svoju polohu, bezproblémový prístup a vlastný pozemok veľký potenciál.
Radi Vás privítame na osobnej obhliadke.
Cena 39 000,00 EUR/celkom. Zabezpečíme vypracovanie kúpnych a rezervačných zmlúv, hypotekárne poradenstvo, kataster, poplatky súvisiace s vkladom vlastníckych práv do KN, overenie podpisov, právny audit. Ev. číslo: 135849.

Celý popis Detail chaty a chalupy
Načítať viac chát
Prebieha načítavanie