chaty a chalupy na predaj okres Partizánske v sieti Reality holding +

Zobrazujem chaty a chalupy okres Partizánske v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality chát a chalúp v okrese Partizánske

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre chaty a chalupy

Stav chaty a chalupy

Terén pozemku

Počet použitých filtrov: 0

V kategórii chaty okres Partizánske sa nachádza 1 chata.

Na predaj chata Veľké Uherce - 385m2

Foto Na predaj chata Veľké Uherce - 385m2
ID: 125264 320,00m² dohodou dohodou

Ponúkame Vám na predaj murovanú chatu pri priehrade vo Veľkých Uherciach okr. Partizánske. Chata má vlastnú garáž, novú kuchyňu so zariadením a so sporákom na propán-bután, 2 kúpeľne a WC, 5 izieb kompletne zariadených novým nábytkom, veľký šatník a v podkroví miesto na odkladanie. Vnútro chaty prešlo kompletnou rekonštrukciou, nový kotol na tuhé palivo a nové ústredné kúrenie ako i bojler na ohrev vody, nová elektroinštalácia, rozvod vody. Bola pristavená terasa (50 m2), pod ktorou sú parkovacie miesta pre 2 osobné autá. K domu patrí altánok s grilom. Chata má vlastnú kopanú studňu, kompletne zateplenú novú strechu a múry, vymenené nové odkvapy. Mesačné náklady na prevádzku sú cca 100,-€.
Výhody: Chata sa nachádza v tichom prostredí, okolie je stvorené na cykloturistiku, hubárčenie, prechádzky v prírode. Z chaty je úžasný výhľad na okolitú prírodu a priehradu, ktorá vytvára príležitosti na vodné športy a rybačku. Chata je celoročne prístupná po udržiavanej asfaltovej ceste a je ju možné využiť na trvalé bývanie. V okolí je obývaných cca 40 chát. V obci vzdialenej cca 1 km od chaty je kompletná občianska vybavenosť. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 125264

Celý popis Detail chaty a chalupy
Zobraziť všetky chaty

V kategórii chalupy okres Partizánske sa nachádza 1 chalupa.

Na predaj Kolačno polosamota chalupa

Foto Na predaj Kolačno polosamota chalupa
ID: 61119 0,00m² 30 500€ 0,00€/m²

Predám krásnu a udržiavanú chalupu na polosamote v nádhernom prostredí obklopenú lesom v katastri obce Kolačno, osada Hlboké (v osade sú celkovo len 4 chalupy), cca. 9km od Partizánskeho. Chalupa ma 2 izby + kuchyňa, komora a väčšia kôlňa na drevo. Objekt je cca 70 rokov starý, avšak 80.-tých rokoch podstatne zrenovovaný. Celková výmera pozemku 417m2. Keďže sa chalupa nachádza v lese, chýba prípojka na plyn, elektrická energia prostredníctvom elektrocentrály. Obecný vodovod v blízkej osade a kúrenie lokálne tuhým palivom v krbe a kachliach. Výhody: krásna príroda, pekný výhľad, veľmi tiché prostredie, turistika, cykloturistika, možnosť hubárčenia v okolitých lesoch, možnosť rybárčenia na blízkej vodnej nádrži, ako aj kúpania sa vo vodnej nádrži Veľké Uherce, alebo vodnej nádrži Kolačno. V blízkosti sa nachádzajú termálne kúpele Veľké Bielice a Chalmová. V zime možnosť lyžovania v neďalekom lyžiarskom stredisku Horná Ves. Avšak najväčšou výhodou pre poľovníkov je bohatý lovecký revír.

Celý popis Detail chaty a chalupy
Zobraziť všetky chalupy
Prebieha načítavanie