chaty a chalupy na predaj okres Martin v sieti Reality holding +

Zobrazujem chaty a chalupy okres Martin v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality chát a chalúp v okrese Martin

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre chaty a chalupy

Stav chaty a chalupy

Terén pozemku

Počet použitých filtrov: 0

V kategórii rekreačné domčeky okres Martin sa nachádza 1 rekreačný domček.

Martin klastor pod znievom na predaj rekreačný domček

Foto Martin klastor pod znievom na predaj rekreačný domček
ID: 54996 0,00m² 62 000€ 0,00€/m²

Ponúkam na predaj rekreační dom v Kláštore pod Znievom.Dom je rozostavaný s novou strechou. Rozloha pozemku 1200 m2, za domom sa nadchádza sad. Dom je situovaní 4 km od lyžiarskeho strediska Snowland. Pozemok ma stavebne povolenie na realizovanie ďalšej stavby . Cena 62 000,00 EUR/celkom. Ev. číslo: 54996

Celý popis Detail chaty a chalupy
Zobraziť všetky rekreačné domčeky

V kategórii chaty okres Martin sa nachádza 15 chát.

Chata na predaj Valča - TOP ponuka

Foto Chata na predaj Valča - TOP ponuka
ID: 122920 72,00m² 29 000€ 402,78€/m²

Na predaj chata vo veľmi dobrom stave Valča. Podlahová plocha je 72m2. Má dve poschodia. Na prvom je obývačka s kuchyňou a v podkroví sú dve izby. V chate je elektrika. Pri chate sa nachádza WC. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 122920

Celý popis Detail chaty a chalupy

Vrícko chalupa na predaj

Foto Vrícko chalupa na predaj
ID: 122203 60,00m² dohodou dohodou

Máte radi pokoj tichého prostredia a dostatočnú vzdialenosť od mesta? Ak je dôležité po rušnom pracovnom čase oddychovať v peknom prostredí Turčianskej prírody, máme pre Vás peknú chalupu na oddych, s výmerou 60m2, ktorá stojí v obci vzdialenej cca. 20km od Martina na menšom pozemku o výmere 200m2. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 122203

Celý popis Detail chaty a chalupy

Chata na predaj Turčianske Kľačany - TOP ponuka

Foto Chata na predaj Turčianske Kľačany - TOP ponuka
ID: 121979 107,00m² 34 000€ 317,76€/m²

Chcete tráviť čas v tichom prostredí okolitej prírody Malej Fatry? V ponuke máme na predaj dvojchatu, skladba dvoch spojených chát, každá so samostatným vchodom.
Jedná sa o kategóriu stavieb zelená (bez elektriny, vody a odpadu) a ekologicky nezávadná.
Svetlo zabezpečuje 18 petrolejových lámp (alternatíva elektrocentrála). Vodu zabezpečuje studnička, ktorá je 10m pod chatou.
Prístupová cesta: ku chate sa dá dostať 2mi spôsobmi, vrchnou a spodnou cestou. Vrchná cesta je cca 300m nad chatou a spodná cesta cca 200m pod chatou. Cesty sú prejazdné aj v zimnom období.
Na prízemí menšej chaty je spoločenská miestnosť spojená s kuchynským kútikom a schodíkmi vedenými na poschodie, kde sa nachádza miestnosť určená na spanie.
V druhej chate je na prízemí kuchynka spojená so spoločenskou miestnosťou a schodíkmi vedenými na poschodie, kde sa nachádza miestnosť určená na spanie, nad ktorou je ešte povala.
Chata je v pôvodnom stave s pekným výhľadom a tichým prostredím.
Úžitková plocha je 107m2, podlahová 107m2, zastavaná 45m2, pozemku 45m2. Cena 34 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Ev. číslo: 121979

Celý popis Detail chaty a chalupy

Na predaj chata Turčianske Kľačany - TOP ponuka

Foto Na predaj chata Turčianske Kľačany - TOP ponuka
ID: 121964 56,00m² 17 000€ 303,57€/m²

Máte dosť mestského vzduchu a túžite po tichom miestečku v lone prírody? Máme pre Vás v ponuke drevenú chatku v najvyššom ochrannom pásme Malej Fatry. Je to skladba dvoch spojených chát, každá so samostatným vchodom.
Jedná sa o kategóriu stavieb zelená (bez elektriny, vody a odpadu) a ekologicky nezávadná.
Svetlo zabezpečuje 10 petrolejových lámp (alternatíva elektrocentrála). Vodu zabezpečuje studnička, ktorá je 10m pod chatou.
Prístupová cesta: ku chate sa dá dostať 2mi spôsobmi, vrchnou a spodnou cestou. Vrchná cesta je cca 300m nad chatou a spodná cesta cca 200m pod chatou. Cesty sú prejazdné aj v zimnom období.
Na prízemí chaty je spoločenská miestnosť spojená s kuchynským kútikom a schodíkmi vedenými na poschodie, kde sa nachádza miestnosť určená na spanie.
Chata je v pôvodnom stave s pekným výhľadom a tichým prostredím.
Úžitková plocha chaty je 56m2, podlahová 56m2, zastavaná 28m2, pozemku 28m2.
Cena 17 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Ev. číslo: 121964

Celý popis Detail chaty a chalupy
Zobraziť všetky chaty

V kategórii rekreačné objekty okres Martin sa nachádzajú 2 rekreačné objekty.

Na predaj rekreačný objekt Valča kaštieľ - TOP ponuka

Foto Na predaj rekreačný objekt Valča kaštieľ - TOP ponuka
ID: 116556 850,00m² dohodou dohodou

Na predaj historický kaštieľ Valča, vhodný na sídlo firmy alebo na rekreačné účely, poprípade na zariadenie sociálneho domu. Areál kaštieľa sa skladá z hlavnej budovy a dvoch vedľajších.
Hlavná časť kaštieľa je po rekonštrukcii v rokoch 2004-2006. Má štyri podlažia a je čiastočne podpivničená. Na prízemí sa nachádzala poľovnícka miestnosť, toaleta so sprchovacím kútom a ešte jedna miestnosť.
Na vyvýšenom prízemí sa nachádzajú kuchyňa, spoločenská miestnosť s galériou a krbom a ďalšie dve miestnosti.
Na prvé poschodie sa pokračuje vnútorným schodiskom a nachádzajú sa tu dve miestnosti a kúpeľňa s toaletou. Do druhého podlažia sa znovu prechádza zrenovovaným schodiskom. Nachádza sa tu jedna veľká miestnosť využívaná na spoločenské udalosti a toaleta s kúpeľňou a saunou.
Podkrovie kaštieľa je potrebné dobudovať. Objekt má dve garáže a priestory na spracovanie mäsa a hospodársku budovu.
Hospodárska budova je samostatne stojaca a dá sa využiť na dodatočne ubytovanie alebo na novú prevádzku - reštaurácia alebo samostatný apartmán s kuchyňou, kúpeľňou a spálňou. Pivnica je v pôvodnom stave. Podlahy, dvere a okna sú z kvalitných drevených materiálov.
Vykurovanie je z troch samostatných plynových kotlov. V objekte sú dva krby. Kanalizácia je zvedená do vlastného dvojkomorového septiku. Plocha pozemku je 6000m2. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena dohodou. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 116556

Celý popis Detail chaty a chalupy

2 izbový byt Martin na predaj - novostavba

Foto 2 izbový byt Martin na predaj - novostavba
ID: 110492 33,00m² dohodou dohodou

Na predaj apartman v apartmánovom dome Ponorka, priamo v lyžiarskom stredisku na Martinských holiach. Výmera apartmánu je 33m2. Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, na ktorej je vstavaná skriňa a chladnička. Kuchyňa je spojená s obývačkou. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi. V spálni sa nachádzajú tri lôžka. Kúpeľňa je spojená s toaletou a vybavená sprchovacím kútom. Apartman sa predáva aj so zariadením. V prízemí apartmánového domu možno využívať reštauráciu. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 110492

Celý popis Detail chaty a chalupy
Zobraziť všetky rekreačné objekty
Prebieha načítavanie