ID: 133556 Rezervované Chata na predaj Pezinok Kučišfdorská dolina

Chata TOP ponuka Pezinok Kučišfdorská dolina

Cena: 39 999,00 €
Cena za m²: 499,99 €
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 212 x
Výmera: 80 m²
Stav: pôvodný
Energ. trieda: C

Popis chaty

Reality holding+ Vám ponúka na predaj chatu Kučišfdorská dolina Pezinok v pokojnej a vyhľadávanej časti....

Prízemie je murované ( garáž) a horná časť chatky je postavená z dreva. Chatka je celoročne obývateľná s celoročným prístupom k pozemku v miernom svahu a zabezpečenou mestskou autobusovou dopravou v tesnej blízkosti.

Plocha podlahová 55m2, zastavana plocha 55m2 , úžitková plocha 80 m2 , chata je v osobnom vlastníctve , pozemok nie je oplotený , je v užívaní a patrí urbariátu s ktorou je podpísaná nájomná zmluva na 99 rokov.
K dispozícii: terasa, dobrý stav. Vykurovanie krbom a el. radiátorom. Z boku vnútorná garáž , vstupná chodba s obývačkou a kuchyňou, wc, krb a terasa.
Na poschodí podkrovie 2 izby na spanie .

Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, v blízkosti kanalizácia. Prekrásne zelené pokojné prostredie ....
Potrebná investícia na z útulnenie , nakoľko sa chata aktívne nevyužíva .

Cena 39 999,00 EUR/celkom.
Okolie poskytuje kompletné prírodné a športové vyžitie. Kúpanie a rybolov v blízkosti priehrady, hubárčenie, požičiavanie koní, tenis , golf, krytý bazén v Pezinku.

Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: C. Ev. číslo: 133556 Kontakt maklér: 0905695391, kontakt pobočka: 0917206206.

realitná maklérka Alexandrová Monika

 foto

Byty v oblastiach: Celá Bratislava, Okres Bratislava I, Okres Bratislava II, Okres Bratislava III, Okres Bratislava IV, Okres Bratislava V, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Malacky, Okres Dunajská Streda, Okres Trnava,

Domy a pozemky v oblastiach: Celá Bratislava,Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Malacky, Okres Dunajská Streda, Okres Trnava,

Popis lokality Pezinok Kučišfdorská dolina

..

V blízkosti chaty sa nachádza

bankomat (10 minút), pošta (10 minút), detské ihrisko (do 100m), škôlka/jasle (5 minút), obchod (10 minút), nemocnica/zdravotné stredisko (10 minút), škola (5 minút), zastávka verejnej dopravy (5 minút), prístupová cesta (na pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (pri pozemku), plynovod (nad 100m), letisko (5.284km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie