obchodné priestory na predaj okres Žilina v sieti Reality holding +

Zobrazujem obchodné priestory okres Žilina v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality obchodných priestorov v okrese Žilina

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre obchodného priestoru

Stav obchodného priestoru

Počet použitých filtrov: 0

obchodné priestory okres Žilina

V kategórii obchodné priestory okres Žilina sa nachádzajú 4 obchodné priestory.

Na predaj obchodné priestory Žilina historické centrum mesta - zrekonštruovaný

Foto Na predaj obchodné priestory Žilina historické centrum mesta - zrekonštruovaný
ID: 109855 187,00m² dohodou dohodou

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný obchodný priestor nachádzajúci sa v historickom centre mesta Žilina s výmerou 187 m2. Obchodný priestor pozostáva z prízemia, suterénu a malého priestoru pred vstupom. Budova vrátane obchodného priestoru bola zrekonštruovaná kvalitnými materiálmi v roku 2008, má drevené euro okná, je tam zabudovaná vzduchotechnika a klimatizácia, vnútorné hydranty a je v plnej prevádzke - kaviareň. Priestor je možné využiť na reštauráciu, kaviareň alebo obchod. Spôsob vykurovania - ústredné, zemný plyn. K dispozícii káblová televízia a internet, bezpečnostné zariadenie. Cena za predaj priestoru sa nachádza v RK. Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta vrátane poistenia nehnuteľnosti.
Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 109855

Celý popis Detail obchodného priestoru

Obchodné priestory Žilina Lietavská Lúčka na predaj - TOP ponuka

Foto Obchodné priestory Žilina Lietavská Lúčka na predaj - TOP ponuka
ID: 105751 394,00m² 258 800€ 656,85€/m²

Hľadáte obchodné priestory okolo ktorých prechádza veľké množstvo áut a ľudí?? Máme pre vás jedinečnú nehnuteľnosť ktorú si všimne každý kto ide okolo (budovy sa nachádzajú na hlavnom ťahu smerom na Rajec, denne tu prejdú tisíce áut). Jedná sa o dve budovy, jedna budova je vhodná na obchod alebo pohostinstvo, poprípade nejaká herňa. V druhej budove sa na prízemie hodí nejaký obchod, kancelária, kaderníctvo, nechtové štúdio, ale prerobiť na bytovú jednotku.... ide o dobre flexibilný priestor (celá budova je podpivničená). Na poschodí tejto budovy sa nachádza zrekonštruovaný 3izbový byt. V jednej budove tak môžete spojiť bývanie s podnikaním. Samozrejme obe budovy sa predávajú spolu. Celková výmera oboch pozemkov dokopy je 372m2. Budovy sú napojené na vodu, plyn, elektriku, možnosť pripojenia na kanalizáciu. Budovy sú v dobrom stave.
Každý kto má chuť podnikať a prosperovať vďaka dobre situovanej nehnuteľnosti, tak toto si musíte prísť pozrieť!
Cena 258 800,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: C. Ev. číslo: 105751

Celý popis Detail obchodného priestoru

Na predaj Žilina Bystrická obchodné priestory

Foto Na predaj Žilina Bystrická obchodné priestory
ID: 91903 304,00m² 65 000€ 213,82€/m²

Na predaj pohostinstvo pri futbalovom štadióne Žilina. Pohostinstvo má kapacitu pre 50 ľudí cca. 120m2 + krytú terasu pre 50 ľudí cca. 80m2,sklad, vlastné parkovanie.Celková plocha pozemok 330m2. Asfaltová prístupová cesta. Cena 65 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: E. Ev. číslo: 91903

Celý popis Detail obchodného priestoru

Na predaj Dolný Hričov Dolný Hričov obchodné priestory - TOP ponuka

Foto Na predaj Dolný Hričov Dolný Hričov obchodné priestory - TOP ponuka
ID: 72569 45 000,00m² 3 820 000€ 84,89€/m²

Reality Holding ponúka na predaj komerčné priestory na podnikanie,Penzión Reštauráciu,Stajne,pozemky,samostatný apartmánový dom v obci Dolný Hričov. Objekt je na komplet zariadený ,nový, ihneď prevádzky schopný.V objekte sa nachádza: sauna,vnútorný bazén,komplet zariandená kuchyňa,reštaurácia,letná terasa,1 a 2 lôžkové izby,apartmány.Komplex ako celok má vlastnú trafostanicu,vlastnú čističku,pramene pitnej vody,kanalizáciu,viac prístupových ciest.Komplex je možné podeliť na viac častí.

Celý popis Detail obchodného priestoru
Prebieha načítavanie