hotely, reštaurácie, penzióny na predaj okres Žilina v sieti Reality holding +

Zobrazujem hotely, reštaurácie, penzióny okres Žilina v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality hotelov, reštaurácií, penziónov v okrese Žilina

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre hotelu, reštaurácie, penziónu

Stav hotelu, reštaurácie, penziónu

Počet použitých filtrov: 0

hotely, reštaurácie, penzióny okres Žilina

V kategórii hotely, reštaurácie, penzióny okres Žilina sa nachádza 5 hotelov, reštaurácií, penziónov.

Na predaj penzión Žilina Rajecké Teplice - exkluzívne v Rh+

Foto Na predaj penzión Žilina Rajecké Teplice - exkluzívne v Rh+
ID: 126348 1 147,00m² 349 000€ 304,27€/m²

Penzión Villa Isabella znamená ideálnu príležitosť na podnikanie v cestovnom ruchu v krásnom kúpeľnom mestečku Rajecké Teplice. Ideálna poloha penziónu neďaleko centra liečebných kúpeľov Spa Aphrodite, ponúka komfort a pohodlie pre Vašich budúcich hostí. Vo Vile Isabelle je možné prevádzkovať saunu, kozmetický a masážny salón.

V areáli Villa Isabella sa nachádza reštaurácia pre 40 osôb. Celková kapacita ubytovania je 40 lôžok. Všetky izby sú s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená kuchynkou, kúpeľnou s WC, sprchou a umývadlom, káblovou TV. Niektoré izby majú priestor na posedenie.

Ponúkaná nehnuteľnosť sa skladá z dvoch samostatne stojacich objektov. Dvojpodlažná časť postavená na ploche 91 m2 pozostáva z reštaurácie a kuchyne na prízemí a ôsmich dvojlôžkových izieb.

Trojpodlažná časť bola postavená v roku 2007 na pozemku o rozlohe 178 m2 a pozostáva z 11 dvojlôžkových izieb. Celkový pozemok ponúkaného penziónu Villa Isabela má 933 m2.

Inžinierske siete: elektrina, voda z mestského vodovodu, kanalizácia odpadových vôd, vykurovanie plynom.

Cena 349 000,00 EUR/celkom.
Energetická trieda: B. Ev. číslo: 126348

Celý popis Detail hotelu, reštaurácie, penziónu

Žilina Vlčince reštaurácia na predaj - ihneď k dispozícii

Foto Žilina Vlčince reštaurácia na predaj - ihneď k dispozícii
ID: 109052 175,00m² 149 350€/dohoda 853,43€/m²/dohoda

Ponúkame Vám na predaj zabehnutú, zariadenú reštauráciu - piváreň na sídlisku Vlčince, Žilina. Piváreň je v prevádzke už viac ako 10 rokov so stálou klientelou a príjemným posedením. Je postavená na pozemku s výmerou 245 m2 a zastavanou plochou 50m2 + terasa /cca 175 m2/. Piváreň je po čiastočnej rekonštrukcii v tichej lokalite s možnosťou oddychu, dlhých prechádzok a dispozične riešená nasledovne: spoločenská miestnosť, bar, kuchynka, sklady, toalety pánske a dámske. K pivárni je dostupnosť po asfaltovej prístupovej ceste s možnosťou zaparkovania. Celková cena nehnuteľnosti je 149 350,00 EUR/celkom, pri vážnom záujme dohoda možná s výraznou zľavou. Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta vrátane poistenia nehnuteľnosti.
Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 109052

Celý popis Detail hotelu, reštaurácie, penziónu

Na predaj reštaurácia Žilina Vranie - ihneď k dispozícii

Foto Na predaj reštaurácia Žilina Vranie - ihneď k dispozícii
ID: 101740 296,00m² 136 990€ 462,80€/m²

Na hlavnej ulici v prímestskej časti Žilina – Vranie pohostinstvo s pozemkom. Pohostinstvo je vo výbornom stave s množstvom zákazníkov. Pohostinstvo má dve podlažia, vonku veľkú zakrytú terasu, a na pozemku detské ihrisko. Zastavaná plocha je 296m2 s pozemkom o celkovej výmere 714m2. V pohostinstve sú pánske/dámske toalety., fajčiarska/nefajčiarska miestnosť, po menšej investícií by sa tu dali robiť aj oslavy. Oplatí sa prísť pozrieť. Cena 136 990,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: C. Ev. číslo: 101740

Celý popis Detail hotelu, reštaurácie, penziónu

Reštaurácia na predaj Porúbka

Foto Reštaurácia na predaj Porúbka
ID: 77453 71,00m² 106 000€ 1 492,96€/m²

Na predaj zariadená reštaurácia v obci Porúbka s úžitkovou plochou. Zabezpečenie alarmom a kamerovým systémom.V podkroví sú dve spálne na ubytovanie hostí.Tiché prostredie uprostred obce.Cena 106 000€ vrátane vybavenia a nábytku.Energetická trieda: C. Ev. číslo: 77453

Celý popis Detail hotelu, reštaurácie, penziónu

Hotel na predaj Terchová Vrátna - exkluzívne v Rh+

Foto Hotel na predaj Terchová Vrátna - exkluzívne v Rh+
ID: 63057 0,00m² 900 000€ 0,00€/m²

Realityholding ponúka na predaj rekonštrukciu hotela Skleník v Terchovej - Vrátnej, ktorý sa nachádza priamo v centre lyžiarskeho a turistického strediska Vrátna dolina. Dostavba budovy ponúka viac alternatív riešenia, a to ako Hotela, alebo Apartmánového domu, alebo ako kombináciu týchto možností , k obom variantám je spracovaná projektová dokumentácia. Majiteľ disponuje právoplatným stavebným povolením . V rámci rekonštrukcie, ktorá bola realizovaná v rokoch 2006-2010, sú nadstavené dve poschodia, je nanovo vybudovaná strecha stavby, zateplená celá budova, vymenené nové plastové okná. Pri hoteli je postavený oporný múr na zachytenie svahu. Vo vnútri stavby sú vymurované všetky priečky. Budova aktuálne pozostáva z jedného podzemného a štyroch nadzemných poschodí, zastavaná plocha je 900m2. Vnútorné využitie podľa platného stavebného povolenia nasledovné : V podzemnom poschodí je plánovaná kotolňa a spoločné parkovisko. Na 1.NP je plánovaná reštaurácia, nočný bar, welness centrum, zázemie pre personál a 5 apartmánov. Druhé podlažie pozostáva z 5 mezonetových apartmánov, 6 klasických apartmánov(z toho dva s krbom) a 3 izieb so sociálnym zariadením. Tretie a štvrté podlažie pozostávajú z 11 apartmánov, z toho 4 majú veľkú terasu a 2 možnosť vybudovania krbu. Podlahová plocha apartmánov je rôzna, od cca 45m2 až po 100m2. V budove je plánovaný výťah. Výhody: možnosť dispozične riešiť vnútorný priestor podľa vlastných predstáv, centrum lyžiarskeho a turistického centra. Cena nehnuteĺnosti je uvedená bez DPH , Výborná investícia v malebnom prostredí vychyteného rekreačného turistického strediska - Maklér odporúča !

Celý popis Detail hotelu, reštaurácie, penziónu
Prebieha načítavanie