rodinné domy na predaj okres Prievidza v sieti Reality holding +

Zobrazujem rodinné domy okres Prievidza v sieti realitných kancelárií Reality holding +.

Lokality rodinných domov v okrese Prievidza

Vyberte makléra alebo realitnú kanceláriu

Upresnite parametre rodinného domu

Stav rodinného domu

Terén pozemku

Počet použitých filtrov: 0

rodinné domy okres Prievidza

V kategórii rodinné domy okres Prievidza sa nachádzajú 4 rodinné domy.

Prievidza širšie centrum rodinný dom na predaj - exkluzívne v Rh+

Foto Prievidza širšie centrum rodinný dom na predaj - exkluzívne v Rh+
ID: 137455 235,00m² 235 000€ 1 000,00€/m²

RH ponúka na predaj nadštandardný RD v širšom centre mesta Prievidza. Zastavaná plocha domu je 120 m2, obytná plocha je 235 m2. Plocha pozemku orientovaného na JV je 616 m2. Dom sa nachádza v pokojnej časti medzi sídliskom Žabník a centrom mesta.
Murovaný dom so sedlovou strechou má dve nadzemné podlažia a je čiastočne podpivničený (3/4). Dom bol postavený v 70 rokoch z pórobetónových tvárnic, vnútorné priečky z tehly. V r. 1993 bolo zrealizované využitie podkrovia na obytný priestor a v r. 2010 bol dom kompletne modernizovaný a dispozične upravený. V rámci rekonštrukcie boli vymenené rozvody elektriky, vody a kúrenia, vnútorná kanalizácia, nové omietky, obklady a dlažby, sádrokartónové stropy, zárubne, dvere, platové okná.
Na prvom NP sa nachádza kuchyňa s novou kuchynskou linkou na mieru. Kuchyňa je spojená s halou, ktorá je prepojená s obývačkou s murovaným krbom. Spolu vytvárajú veľkolepý priestor na denné aktivity rodiny. Z obývačky je prechod do rodičovskej spálne, ku ktorej patrí kúpeľňa s dvomi umývadlami, sprchovým kútom a WC. Na tomto podlaží sa nachádza ešte jedno samostatné WC s umývadlom. Z haly je výstup na krytú terasu s možnosťou prechodu do okrasnej záhrady.
Druhé NP, pôvodne podkrovie, bolo prebudované na samostatný byt, ktorý je prístupný schodišťom a v prípade potreby je ho možné odčleniť samostatným vchodom. Nachádzajú sa tu dve veľké izby (každú je možné rozdeliť na dve samostatné miestnosti), kuchynský kút, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, chodba s veľkým šatníkom. Z jednej izby je výstup na balkón.
V podzemnom podlaží sa nachádza práčovňa, sušiareň, kotolňa, plynomer a skladové priestory.
Dom je vykurovaný radiátormi napojenými na plynový kotol a teplovzdušným murovaným krbom v centrálnej časti domu na 1NP. Ohrev teplej vody je zabezpečený plynovým bojlerom Quadrica a solárnym zariadením. V záhrade studňa na polievanie. Dom sa predáva čiastočne zariadený.
Všetka občianska vybavenosť a centrum mesta dostupné peši do 5 min. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy!
Ev. číslo: 137455

Celý popis Detail rodinného domu

Prievidza Veľká Lehôtka na predaj rodinný dom - exkluzívne v Rh+

Foto Prievidza Veľká Lehôtka na predaj rodinný dom - exkluzívne v Rh+
ID: 136053 400,00m² 260 000€ 650,00€/m²

Máte radi romantické bývanie v blízkosti lesa? Potom práve pre Vás je určená táto ponuka. Ponúkame na predaj veľký DVOJ BYTOVÝ DOM v krásnom horskom prostredí neďaleko zastavaného územia v rekreačnej oblasti mesta Prievidza. DVOJPODLAŽNÝ MUROVANÝ dom sa nachádza sa nachádza na samote v tichom prostredí na POZEMKU o rozlohe cca 1.500 m2 vzdialenom len 5 km od centra mesta. Samotná budova má DVE NADZEMNÉ PODLAŽIA a PODKROVIE, pričom podlahová plocha je 480 m2. Byty majú SAMOSTATNÁ VCHODY, ale je možné ich prepojenie. Na prízemí sa nachádza 5 miestností, 4 izby, pracovňa, kuchyňa so skladom potravín, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Na poschodí je 5 izieb a veľká terasa 130 m2 s dreveným prístreškom 5,5 x 4,4 m. Každá izba má VLASTNÉ SOCIÁLNE ZARIADENIE – sprchový kút, umývadlo, WC.
Budova je murovaná z tehly, ZATEPLENÁ 5 cm polystyrénom a vonkajším 3 cm dreveným obkladom. Prevažná časť Interiéru - izby, chodby a schodisko majú drevený obklad, sociálne priestory a kuchyne majú keramický obklad. PODLAHY sú drevené alebo dlažba.
VYKUROVANIE je automatické zabezpečené centrálne pre obidva byty kombinovaným kotlom na pevné palivo (pelety, drevo, uhlie). Súčasťou kúrenia je 2.000 l akumulačná nádrž. Ohrev teplej vody - dva 150 l kombinované bojlery + 2 elektrické. V každej izbe a na chodbách sú radiátory. Vykurovací systém bol rekonštruovaný v r. 2009.
Veľkosť nehnuteľnosť dáva možnosť využiť ju nielen na BÝVANIE, ale tiež na KOMERČNÉ ÚČELY - sídlo firmy, ubytovacie a stravovacie služby, rekreačné zariadenie, dom opatrovateľskej služby, materská škôlka, detské jasle apod. Majiteľ má spracovanú ŠTÚDIU na rekonštrukciu objektu.
Výhody: Rovinatý slnečný pozemok, tiché prostredie v blízkosti lesa. Asfaltová prístupová cesta. Vlastné PARKOVISKO a DVE vlastné STUDNE. Jedna vŕtaná do hĺbky 52 m. K domu patria 4 drevené chatky.
Výhody: vzdialenosť do centra Prievidze 5 km. Od domu k zastávke MHD cca 380 m.
Cena 260.000. EUR Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy!

Cena 260 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: C. Ev. číslo: 136053

Celý popis Detail rodinného domu

Na predaj Malinová - dvojdom rodinný dom - rezervované

Foto Na predaj Malinová - dvojdom rodinný dom - rezervované
ID: 127134 100,00m² 85 000€ 850,00€/m²

Na predaj rodinný dvojdom Malinová. Úžitková plocha bytu 100m2, pozemku 400m2, k dispozícii terasa 7,3 m2. Vo výstavbe. Prístupová cesta zámková dlažba. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena jedného bytu v stave holodom 85 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 127134

Celý popis Detail rodinného domu

Oslany na predaj rodinný dom - zrekonštruovaný

Foto Oslany na predaj rodinný dom - zrekonštruovaný
ID: 116946 130,00m² 89 990€ 692,23€/m²

Na predaj vidiecky dom po kompletnej rekonštrukcii Oslany. Dom zastavanej plochy 90 m2, podlahovej plochy 130 m2 s pozemkom 300m2 orientovaným na Juh sa nachádza v tichej lokalite. Na prízemí sa nachádza veľká obývacia hala s východom na terasu, kuchyňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a schodište do podkrovia. V podkroví sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa s WC so strešnými oknami. Bol vybudovaný nový krov, strecha je pokrytá škridlou MEDITERAN, zateplená minerálnou vatou hr. 30 cm. Rekonštrukcia pôvodného domu obnáša nový krov, hydroizolácie múrov aj podláh, zateplené podlahy, steny, omietky, betónový veniec, drevené stropy, plastové okná trojsklo SLOVAKTUAL a hliníkové vchodové dvere, kompletne nové rozvody vody, kúrenia a elektriky. Vyvedené sú všetky prípojné body na napojenie do IS s predprípravou na napojenie kuchynských elektrospotrebičov, drezu, sanity v kúpeľniach a WC. Dom je vykurovanýradiátormi cez krbové kachle na pevné palivo. V prípade záujmu je možné zabezpečiť vykurovanie plynovým kotlom. Na hranici pozemku je prípojka plynu. V kúpeľni je podlahové kúrenie. Je tiež urobená predpríprava pre klímu - tepelné čerpadlo. Odhadované náklady na kúrenie a teplú vodu do 50eur mesačne. Dom je v súčasnosti v stave rozostavanosti a interiér je možné dokončiť na kľúč podľa predstáv kupujúceho . Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Ev. číslo: 116946

Celý popis Detail rodinného domu
Prebieha načítavanie