Projekty - investície
možnosti a investičné
príležitosti pre Vás

Realitná sieť Reality holding+ chce byť pri vašich investičných zámeroch a zúčastňovať sa prípravy, marketingu a predaja vašich investičných projektov. Vybraná časť maklérov sa aktívne podieľa aj na príprave menších investičných akcií, šitých na túto dobu a je transparentná so skutočným dopytom v lokalite.

Príležitosť...

Vzhľadom k obrovskej ponuke, viem v jednotlivých lokalitách filtrovať skutočné príležitosti na invstície a monitorujeme každú vhodnú ponuku... Snažíme sa komunikovať s developermi drobnejšími investormi o možnostiach, ktoré sú po celom Slovensku

Kvalita...

Nielen stredná vrstva, ale dnes už aj mladé rodiny čoraz častejšie vyhľadávajú vidiek a hľadajú tradičnú krásu vidieka v symbióze s krásnou prírodou naokolo... A práve tu je naša úloha. Sme tu pre Vás, aby sme práve Vám pomohli nájsť to pravé, čo hľadáte, čo sa vám bude páčiť a pre svoj pokoj potrebujete.

Servis pre Vás

Sme tu pre Vás, máme pre Vás pekné ponuky v každom kraji, často aj v okrese. Veľký tím maklérov sa často zameriava práve na ponuku väčších pozemkov, vhodných na investície, prípadne priemyselných areálov alebo starších objektov vhodných na nové využitie. Prípadne využite aj naše architektonické a investičné poradenstvo.

Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktný formulár