ID: 138045 TOP ponuka Na predaj Turčianske Teplice rodinný dom

Rodinný dom TOP ponuka Turčianske Teplice

Cena: dohodou 
Cena za m²: n/a
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 421 x
Výmera: 364 m²
Pozemok: 2000 m²
Počet izieb: 3
Stav: dobrý
Energ. trieda: D

Popis rodinného domu

Dom má zastavanú plochu 162m2. Dom sa skladá z dvoch spojených častí. Prvá je dom, v ktorom sa nachádza na prízemí kuchyňa s obývačkou, špajzou a Wc. Po schodoch sa dostaneme na poschodie, kde sú dve obytné miestnosti a kúpeľňa s toaletou. Druhá časť stavby je bývalý mlyn, ktorý je momentálne v štádiu prerábania. Strecha a krov bola prerábaná okolo roku 1997 ako aj celá rekonštrukcia. O teplo v dome sa staralo ústredné kúrenie elektrické/treba revíziu/. Na pozemku okrem hlavnej stavby sa nachádza vedľajšia stavba vedená ako iná stavba. Táto stavba je dvoj izbová. Obe stavby sa nachádzajú na pozemku cca 2000m2.
Ev. číslo: 138045 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

vedúci pobočky Škokor Vladimír, RSc.

 foto

Byty v oblastiach: Okres Martin, Turčianske Teplice, Ružomberok, Dolný Kubín, Okres Banská Bystrica,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Martin, Okres Turčianske Teplice, Okres Ružomberok, Okres Dolný Kubín, Okres Námestovo, Okres Zvolen,

Popis lokality Turčianske Teplice

Domček v okrajovéj časti obce. Kľud pohoda pri bývaní.

V blízkosti rodinného domu sa nachádza

bankomat (nad 1km), pošta (nad 1km), detské ihrisko (nad 1km), škôlka/jasle (nad 1km), obchod (nad 1km), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (nad 1km), zastávka verejnej dopravy (do 1km), prístupová cesta (pri pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (pri pozemku), kanalizácia (na pozemku), plynovod (nad 100m), letisko (6.735km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie