ID: 135357 Turčianske Teplice Turčiansky Michal na predaj záhrada

Záhrada Turčianske Teplice Turčiansky Michal

Cena: 4 900,00 €
Cena za m²: 16,67 €
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 195 x
Výmera: 294 m²
Účel: záhrada
Terén:
Na pozemku: voda
V blízkosti: elektrina

Popis záhrady

V náručí Turčianskej kotliny, v objatí Veľkej a Malej Fatry, v blízkosti aquaparku vám ponúkame možnosť vlastniť záhradu k všestrannému využitiu podľa záujmov a záľub celej rodiny. Pozemok - záhrada je orientovaná na JV, Na pozemku nie je v súčastnosti chata ale na základe dohody je možnosť výstavby. Nadobudnutím si majitelia aktívnym využitím voľného času vypestujú vlastnú zeleninu či kvetinové záhony, bobuľovité ovocie či ovocie. Plocha pozemku 294m2. Pôvodný stav. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Výhody: slnečný. Cena 4 900,00 EUR/celkom. Ev. číslo: 135357 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

realitná maklérka Navrátilová Elena

 foto

Byty v oblastiach: Okres Martin, Okres Turčianske Teplice,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Martin, Okres Turčianske Teplice,

Popis lokality Turčianske Teplice Turčiansky Michal

Obkolesené pohoriami Malej a Veľkej Fatry, ponúka možno turistiky, wellenesu, záhradkárčenie. Lokalita je predurčená k využitiu celej rodiny.

V blízkosti záhrady sa nachádza

bankomat (nad 1km), pošta (nad 1km), detské ihrisko (do 500m), škôlka/jasle (nad 1km), obchod (do 1km), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (nad 1km), zastávka verejnej dopravy (do 1km), prístupová cesta (do 100m), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (pri pozemku), kanalizácia (nad 100m), plynovod (nad 100m),

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie