ID: 134830 exkluzívne v Rh+ Krpeľany rodinný dom na predaj

Rodinný dom exkluzívne v Rh+ Krpeľany

Cena: dohodou 
Cena za m²: n/a
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 132 x
Výmera: 320 m²
Pozemok: 650 m²
Počet izieb: 4
Stav: veľmi dobrý
Energ. trieda: D

Popis rodinného domu

V tichej lokalite v blízkosti mesta Turany máme pre vás domček vhodný na okamžité bývanie. Za cenu troj izbového bytu si môžte kúpiť tento starší no veľmi zachovaný domček, ktorý disponuje:
Dve kuchyne, dva krát kúpeľňa a tri spálne. Kúrenie zabezpečujú nové plynové gamatky v každej miestnosti a dve stavané keramické pece. Vodovod obecný, kanalizácia v téjto časti je v štádiu rozpracovania/zatiaľ len žumpa/. Pivnica je v jednej polovici domu t.j. 81m2. Povala je v dobrom technickom stave ako aj strecha ktorá je zánovná/plechová/. Na pozemku sa nachádza garáž a humno. Pozemok na ktorom sa nachádzajú hore uvedené stavby je cca 650m2. Ev. číslo: 134830 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0918111232.

vedúci pobočky Škokor Vladimír

 foto

Byty v oblastiach: Okres Martin, Okres Turčianske Teplice, Okres Ružomberok, Okres Dolný Kubín,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Martin, Okres Turčianske Teplice, Okres Ružomberok, Okres Dolný Kubín, Okres Námestovo, Okres Zvolen,

Popis lokality Krpeľany

Lokalita vhodná pre bývanie mladých, ale aj starších klientov, ktorým vadí mestský kľud.

V blízkosti rodinného domu sa nachádza

bankomat (10 minút), pošta (5 minút), detské ihrisko (do 1km), škôlka/jasle (nad 1km), obchod (do 1km), nemocnica/zdravotné stredisko (15 minút), škola (do 1km), zastávka verejnej dopravy (do 500m), prístupová cesta (na pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (pri pozemku), plynovod (na pozemku),

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie