ID: 134385 TOP ponuka Rodinný dom na predaj Mošovce

Rodinný dom TOP ponuka Mošovce

Cena: 140 000,00 €
Cena za m²: 1 166,67 €
Mesačná splátka hypotéky: 483,17 €
Počet zobrazení ponuky: 184 x
Výmera: 120 m²
Pozemok: 600 m²
Počet izieb: 4
Stav: projekt
Energ. trieda: D

Popis rodinného domu

na pozemku cca 620m2 vám môže vyrásť jeden z domčekov o zastavanej ploche 120m2. Jedna sa o 4 izbový bungalov. Dom na kľúč s vašimi predstavami môže byť váš aj s pozemkom do 140 000€. Jedná sa zatiaľ len o projekt, no môžte byť prví, ktorý s pozemkov bude váš. Pozemok bez stavby sa kúpiť nedá.
Rodinná pohoda zaručená 4-izbovým bungalovom Valeria, ktorý zaručí tú pravú rodinnú atmosféru. Prízemný bungalov skombinovyný s nízkou valbovou strechou a veľkými siahajúcimi oknami až po zem. Snažili sa tak vytvoriť atraktívne bývanie pre mladé rodiny. Tento dom v sebe ukrýva funkčne riešenú dispozíciu, ktorá pozostáva z dennej a nočnej časti. Veľké presvetlené plochy v obývacom priestore a kuchyni zaručujú príjemný interiér. Vďaka veľkému preskleniu je interiér prepojený s exteriérom a tým je zaručená možnosť tráviť voľné chvíle na terase. V zadnej časti domu sú situované 3 spálne, 2 kúpelne a šatník. Súčasťou jednej spláne je kúpeľňa spolu so šatníkom. Vstup domu tvorí zádverie, ktoré tvorí funkciu prechodu na chodbu a technickej miestnosti.Ev. číslo: 134385 Kontakt maklér: 0917206206, kontakt pobočka: 0917206206.

vedúci pobočky Škokor Vladimír

 foto

Byty v oblastiach: Okres Martin, Okres Turčianske Teplice, Okres Ružomberok,, Okres Dolný Kubín,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Martin, Okres Turčianske Teplice, Okres Ružomberok, Okres Dolný Kubín, Okres Námestovo, Okres Zvolen,

Popis lokality Mošovce

tichá lokalita

V blízkosti rodinného domu sa nachádza

bankomat (nad 1km), pošta (do 1km), detské ihrisko (nad 1km), škôlka/jasle (nad 1km), obchod (nad 1km), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (nad 1km), zastávka verejnej dopravy (nad 1km), prístupová cesta (na pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (na pozemku), plynovod (nad 100m),

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie