ID: 133718 znížená cena Trenčianske Teplice Ľudmily Podjavorinskej rodinný dom na predaj

Rodinný dom znížená cena Trenčianske Teplice Ľudmily Podjavorinskej

Cena: 136 600,00 €
Cena za m²: 529,46 €
Mesačná splátka hypotéky: 471,43 €
Počet zobrazení ponuky: 327 x
Výmera: 258 m²
Pozemok: 422 m²
Počet izieb: 5
Stav: veľmi dobrý
Energ. trieda: D

Popis rodinného domu

Na predaj veľký a zachovalý rodinný dom v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Tento dom ponúka 2 samostatné bytové jednotky a tiež murovanú dvojgaráž, prístupnú priamo z ulice. Leží na svahovitom pozemku, samotná stavba je položená vyššie ako ulica a v dostatočnej vzdialenosti od kumunikácie. Dom je obklopený menším pozemkom o výmere 293 m2, ktorého väčšia časť je umiestnená pred domom - predzáhradka, vysadená okrasnou zeleňou. Za domom sa nachádza rovinatá časť záhradky prístupná priamo z hlavného bytu a je ju možné využívať ako terasu na posedenie.
Dom má cca 30 rokov, je v primeranom technickom stave.
Na spodnom podlaží je samostatný 2 izbový byt s príslušenstvom a vlastným vchodom priamo zo záhrady.
Na vrchnom podlaží sa nachádza veľkorysý 3 izbový byt, ktorý obsahuje chodbu, veľkú obývaciu izbu, kuchyňu so špajzou a priamym východom do záhrady, 2 spálne so šatníkom, oddelené WC a kúpeľňu a schody na podkrovie a do suterénu. Podkrovie je aktuálne využívané ako odkladací priestor, avšak konštrukcia a výška krovu a presvetlenie tohto priestoru veľkými oknami umožňujú zobytnenie tohto podlažia bez nutnosti rozsiahlych stavebných zásahov.
V suteréne sa nachádza okrem spomínaného dvojizbového bytu, ktorý je na úrovni terénu (ako prízemie) aj spoločná technická časť domu. Tá zahŕňa kotolňu, práčovňu a skladovacie priestory. Technická časť je umiestnená v zadnej časti spodného podlažia, ktoré je zapustené do svahu ako suterén.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete, má funkčný plynový kotol a bojler na ohrev teplej vody, kúrenie je ústredné radiátormi.
Radi Vás privítame na osobnej obhliadke. Cena 136 600,00 EUR/celkom - je konečná a nenavyšuje sa o žiadne neočakávané poplatky, zahrňuje: kompletný právny servis, právny audit nehnuteľnosti, všetky administratívne poplatky spojené s katastrálnym konaním. vypracovanie kúpnych a rezervačných zmlúv, hypotekárne poradenstvo. Energetický certifikát nie je vytvorený.
Ev. číslo: 133718 Kontakt maklér: 0903449194, kontakt pobočka: 0918714200.

realitný maklér Brlej Branislav, Mgr.

 foto

Byty v oblastiach: Okres Trenčín,

Domy a pozemky v oblastiach: Okres Trenčín,

Popis lokality Trenčianske Teplice Ľudmily Podjavorinskej

.

V blízkosti rodinného domu sa nachádza

bankomat (do 500m), pošta (do 1km), detské ihrisko (do 500m), škôlka/jasle (do 500m), obchod (do 500m), nemocnica/zdravotné stredisko (nad 1km), škola (do 500m), zastávka verejnej dopravy (do 100m), prístupová cesta (na pozemku), vodovod (na pozemku), rozvod elektriny (na pozemku), kanalizácia (na pozemku), plynovod (na pozemku), letisko (3.532km)

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie