ID: 127902 Jablonica Červenej armády reštaurácia na predaj

Reštaurácia Jablonica Červenej armády

Cena: 150 900,00 €
Cena za m²: 754,50 €
Mesačná splátka hypotéky: N/A
Počet zobrazení ponuky: 755 x
Výmera: 200 m²
Stav: po rekonštrukcii
Energ. trieda: C

Popis hotelu, reštaurácie, penziónu

Na predaj štýlová zariadená reštaurácia s letnou terasou v Jablonici. Plocha úžitková 200m2, zastavaná 1646m2, pozemku 1775m2. Po rekonštrukcii, ktorá prebehla 2010, elektrické rozvody, rozvody vody, čiastočné zateplenie. Je možné prerobiť aj na penzión, prípadne aj na rodinný dom. Veľký pozemok a zelená záhrada. Výborná poloha na hlavnej ceste Hodonín - Trnava. Výborná dostupnosť a viditeľnosť z hlavnej cesty. Parkoviská pre zákazníkov. Nová strecha. Na pozemku sa nachádzajú murované hospodárske budovy: garáž a kôlňa. Objekt je napojený na obecnú kanalizáciu, elektrickú energiu, vlastné kúrenie, vodovod, krb s prieduchmi, plyn možný. Kapacita vnútorných priestorov 45 miest, kapacita letnej krytej terasy 60 miest. Možnosť organizovať svadby a iné oslavy. Skladové priestory, sprcha pre personál, možný prístup za zadu objektu pre zásobovanie. Kúsok od reštaurácie sa nachádza jablonický kaštieľ. V blízkej budúcnosti sa plánuje obnova a sfunkčnenie kaštieľa a revitalizácia parku, čo významne prispeje k zvýšeniu turistickej atraktívnosti dediny a blízkeho okolia a taktiež reštaurácie. Výhody: slnečný pozemok, veľa zelene, turisticky zaujímavá lokalita. Cena 150 900,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: C. Ev. číslo: 127902 Kontakt maklér: 0904299399, kontakt pobočka: 0917206206.

manger Haščáková Diana Mgr.

 foto

Byty v oblastiach: Trnavský kraj, Okres Trnava,

Domy a pozemky v oblastiach: Trnavský kraj, Okres Trnava,

Popis lokality Jablonica Červenej armády

Jablonica sa nachádza na frekventovanej trase Trnava - Hodonín, takže využitie objektu na reštauráciu prípadne penzión je veľmi vhodná.

V blízkosti hotelu, reštaurácie, penziónu sa nachádza

Jablonický kaštiel, Mohyla Rastislava Štefánika

Rh+ Expres:

V Rh+ máte expresnú obsluhu a telefonicky nás môžete kontaktovať každý deň aj cez víkendy a sviatky od 8:00 do 20:00. Využite aj naše finančné služby v oblasti úverov; pomôžeme Vám s oddlžením; riešením exekúcií a ťarch; prípadne pomôžeme s dofinancovaním kúpy nehnuteľnosti.

Tu sa Vám zobrazia nehnuteľnosti, ktoré ste si pozerali na našom webe v minulosti.
Prebieha načítavanie